• 21 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ffffffffffffffffff

fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

לאחר תיקו 12 בעד 12 נגד ונעדר אחד חוק ההמצלמות נפל בוועדה המסדרת של הכנסת .
מאת :משה פריאל כתבנו הפוליטי.
יום שני 9.לספטמבר 2019.
חוק המצלמות נפל היום (ב) בוועדה המסדרת של הכנסת ולא יעלה להצבעה במליאה .
הוועדה המסדרת בראשות ח"כ מיקי זוהר דנה היום בבקשת הממשלה להקדים את הדיון בהצעת חוק המצלמות.
בתחילת הדיון שהיה מלא וגדוש בנוכחים אמר יו"ר הוועדה ח"כ  מיקי זוהר התבשרנו לפני מספר דקות שליברמן מתכוון להתנגד לחוק הזה מי שחשב שזה ימנע מאתנו לקדם את החוק טועה  .החוק יקודם ואנחנו נראה במו עיננו מי פועל להגדלת כוחה של הרשימה המשותפת .אילו היו לנו מצלמות דיתעדו 140 קלפיות בבחירות הראשונות הימין החדש
היה עובר את אחוז החסימה ובל"ד לא היו עוברים ברגע שזיהינו שתוצאות הבחירות יכלו להיות שונות לחלוטין הבנו שאם יהיה לנו את הכלי הזה נוכל להבטיח את תוצאות הבחירות שיהיו תוצאות אמת לשמאל .ליברמן מתנגד לחוק הזה .הוא כפה את פיזור הכנסת והביא לאיחוד של הרשימה המשותפת ועכשייו יצביע נגד החוק ויחזק את הרשימה המשותפת .אין גבול.ליברמן הטביע היום את החותם שהוא חלק בלתי נפרד מהשמאל הישראלי אלא אם כן יצביע בעד החוק".
הדברים של זוהר קוממו את ח"כ אוסאמה סעיד שהתפרץ בצעקות  והטיח  במיקי זוהר   :" תגיד איזה זיופים אתה מדבר תפסיקו להסית איפה העובדות ? תביא קלפי אחת שנפסלה "
הוא הוצא על ידי סדרני הכנסת מהאולם .
שר המשפטים אוחנה ציין:" אמרו לנו שצריך חוק אבל אחרי הבחירות .כאילו ראשים לעלות על הרכבת אך ורק אחרי שהיא תעזוב את התחנה ".
ח"כ אחמד טיבי טען לחשדות של זיופים בהתנחלויות :" מקומות בהם שיעור ההצבעה מעל שמונים ותשעים אחוזים היו בהתנחלויות  שנבדקו מספר קלפיות על ידי המשטרה ועלה חשד להטיית קלפיות לטובת הליכוד. פעם אמר ראש הממשלה שהערבים נוהרים לקלפיות היום הוא מתרגם את זה לאמירה אנטישמית שהערבים גונבים את הבחירות."

תגובות

End of content

No more pages to load