• 21 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד תושב ב''ש: תקף באכזריות אישה מבוגרת בטיילת

החשוד בתקיפה, תושב באר שבע בן 20, היכה את האישה באכזריות וללא סיבה והיא נזקקה לטיפול רפואי. המשטרה מצאה פרטי לבוש שלו ועליהם כתמי דמה של האישה

פרטי לבוש של החשוד, עם כתמי דמה של האישה (צילום: משטרת ישראל)

בתם חקירה מורכבת נעצר חשוד בתקיפת אישה מבוגרת בבאר שבע והיום יוגש כנגדו בידי התביעה המשטרתית כתב אישום. בבוקרו של יום שבת ה-24 באוגוסט, התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות אירוע שוד מלווה תקיפה חמורה של אישה בת 66 שעה שביצעה הליכה ספורטיבית בטיילת נחל באר שבע מגשר נווה נוי לכיוון גן הפעמון.

מתחקור ראשוני של כוחות משטרה שהגיעו לביתה של המודיעה עלה כי מהלך צעידתה הגיע ממולה בחור צעיר אז תקף אותה בכוח רב, הפיל אותה על שיחים שבצד הדרך ולאחר שחבט בה חבטות אגרוף בפניה השאיר אותה מתבוססת בדמה ועזב את המקום  הקורבן נזקקה לטיפול רפואי בבית חולים עקב החבלות הקשות אשר נגרמו לה. 

בעקבות האירוע הוקם צוות חקירה מיוחד. מבדיקת הזירה נמצאו עגיליה של הקורבן והטלפון הסלולארי שהיה ברשותה מה שהוביל לשינוי כיוון החקירה תוך הבנה כי כאמור מדובר באירוע אלים שתכליתו הפלילית אינה ברורה והרכוש שהיה ברשותה נפל ממנה מעוצמת החבטות.

מהלך החקירה תוך ביצוע פעולות מורכבות נודעה זהותו של חשוד, תושב באר שבע בן 20, הוא אותר ונעצר ב-2 בספטמבר.

בחיפוש בביתו נתפסו פריטי הלבוש אותם על פי החשד לבש ביום אירוע התקיפה כשהם מוחבאים בארון בגדים בביתו כשעליהם כתמי דם אשר מאוחר יותר בבדיקה שנערכה עלתה התאמה לדמה של הקורבן.

מעצרו של החשוד הוארך עד ל-8 בספטמבר והיום, ראשון, עם תם מלאכת החקירה הוגש בידי חטיבת התביעות שלוחת נגב כתב אישום המייחס לו תקיפת זקן הגורמת חבלה חמורה.

"עם קבלת ההודעה בדבר האירוע משטרת ישראל לא חסכה במשאבים עד לאיתורו ומעצרו של החשוד במעשה נפשע זה והרחקתו מהמרחב הציבורי", כך נמסר מהמשטרה.

תגובות

End of content

No more pages to load