• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נסעו לטיפול שיניים בשטחים - והותקפו על ידי מחבל בן 15

נער בן 17 מבאר שבע נפצע קשה, 3 אחרים, תושבי הנגב, נפצעו באורח קל, כאשר מחבל בן 15 שמע אותם מדברים עברית, שאל אם הם ישראלים, ותקף אותם במברג

כפר עזון (גוגל מפות), סכין (הדמיה: TORANGE BIZ, CC BY SA 4.0)

נסעו לטיפול שיניים בכפר פלסטיני - ונפגעו בפיגוע. הנער ליבר פרץ בן ה-17 מבאר שבע נפצע  באורח בינוני בעיירה הפלסטינית עזון שבשומרון, אליה נסע עם אביו ודודו  לטיפול שיניים. האבא, יוסף פרץ, נפצע באורח קל. רופא השיניים הפלסטיני התנפל על הדוקר וכך הציל את חייהם.

האב מתגורר עם בת זוגו באופקים. בת הזוג גם התלוותה אליהם. הארבעה הותקפו בכניסה למרפאת השיניים. המחבל שאל אותם אם הם יהודים ואז תקף אותם.

האב מטופל מטופל מזה שנה אצל אותו רופא שיניים. החשוד בביצוע הדקירה הוא נער בן 15 תושב המקום.  דובר צה"ל הודיע כי בתום חקירת האירוע נקבע כי מדובר בפיגוע. כוחות הביטחון פועלים כעת לאיתור ומעצר המחבל. כוח צה"ל פינה את הישראלים למעבר אליהו. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהעבירו אותם לבית החולים מאיר בכפר סבא.

הנער נדקר בגבו ומצבו בינוני ויציב. הוא מאושפז במחלקה לטיפול נמרץ. האב נפצע בידו באורח קל. רופא השיניים מטפל בישראלים רבים, בהם דוברי רוסית, היות והוא עצמו למד רפואת שיניים ברוסיה. בשעות האחרונות הרופא זוכה לשיימינג ברשתות החברתיות הפלסטיניות, מאחר והוא טיפל ב''מתנחלים''. הרופא ביקש להגדיל את קהל לקוחותיו בקרב ישראלים דוברי רוסית. בשל מחירם הגבוה מאוד של טיפולי השיניים בישראל, ישראלים רבים, שידם אינה משגת, פונים לדרכים אלטרנטיביות, כאשר אחת מהן היא מרפאות בשטחים, הזולות משמעותית מאלה בישראל. לעיתים, אף משתלם למטופלים לנסוע למרפאות, בעיקר בתורכיה ובבולגריה. 


תגובות

End of content

No more pages to load