• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בואו לעיר העתיקה: הגלריות פותחות את הדלתות במסגרת אירועי שר''ב

בואו לבילוי של שישי בבוקר בעיר העתיקה של באר שבע: אלה הגלריות המשתתפות באירועי שר''ב - שישי ראשון בחודש. זה מתחיל בשעה 10:00!

שישי שר''בי בעיר העתיקה (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של האירוע)

עיריית באר שבע באמצעות החברה הכלכלית מינהלת העיר העתיקה והתיירות מזמינות את הקהל הרחב לאירוע שר"ב שמתקיים היום, שישי ה-6 בספטמבר, בין השעות 10:00-15:00 בעיר העתיקה הקסומה של באר שבע הפעילות הינה ביוזמת אמני העיר העתיקה שמובילים את פעילות שר"ב. 

שר"ב הינו אירוע אמנותי חודשי המתקיים במהלך שלוש השנים האחרונות מדי שישי ראשון בחודש, ובו אמנים שקבעו את מקום עבודתם בעיר העתיקה בבאר שבע פותחים את בתיהם, את הגלריות והסטודיו שלהם בפני הקהל הרחב. המבקרים מוזמנים לצאת לבילוי של שישי בבוקר בעיר העתיקה בבאר שבע, לטייל בין רחובותיה הקסומים, בתי הקפה, השווקים והסצנה האמנותית שפורחת בעיר העתיקה של באר שבע.  המבקרים נחשפים למגוון יצירות ומוזמנים לפגוש ולהכיר מקרוב את האמנים, תוך שהם מקבלים הצצה לחללי העבודה האותנטיים שלהם. 

בביקור בחללי העבודה של האמנים אפשר לראות מגוון רחב של תחומי יצירה, החל מציור ורישום, דרך קרמיקה, בית מלאכה לבירה, צורפות, ועד עבודות בעור. הקהל הרב המסייר בין המתחמים, שמספרו עולה מדי חודש, מעיד על הצורך לצרוך אמנות ולרכוש עבודות מקוריות. 

האמנים המשתתפים בפרויקט מספרים כי תמיכתן של עיריית ב"ש, מינהלת העיר העתיקה והתיירות השפיעה רבות בשנים האחרונות על אוכלוסיית העיר העתיקה וסייעה בהכשרת הקרקע להפעלת פרויקט שר"ב  ופרויקטים אמנותיים נוספים שקמו בשנים האחרונות.

הגלריות המשתתפות:

MA סטודיו מרכז הדרכה לאמנויות - רח' הגדודים 43.

דני מכליס - צילום. רחוב יוסף 1/2.

בית האמנים בנגב - רחוב האבות 55 (פתוח עד 13:30 בלבד).

בית מלאכה לבירה - רחוב הרצל 32.

גרשון 6 ארט - רחוב גרשון 6. 

דרך הלב - סטודיו אבני דרך - רחוב הפלמ''ח 2

אלונעור - סטודיו לעבודות עור - רחוב האבות 3

פטיו 44 - סטודיו לצורפות - רחוב סמילנסקי 44

לעמוד הפייסבוק של האירוע

תגובות

End of content

No more pages to load