• 28 פברואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

וועדת הבריאות והשירותים החברתיים של עיריית ב''ש התכנסה לראשונה

מקדמים את חזון ''באר שבע בריאה'': וועדת הבריאות העירונית התכנסה כדי לבחון דרכים לקדם את נושא הבריאות בקרב כלל תושבי העיר

ישיבת הוועדה (צילום סלולרי)

היום, רביעי, התכנסה לראשונה וועדת הבריאות והשירותים החברתיים של עיריית באר שבע, בראשותה של חברת המועצה פנינה פחימה המשמשת גם יו"ר וועד כללית הארצי ביחד עם מנהלת אגף הרווחה, אתי כהן, חברי מועצה, נציגים מתחום הבריאות ונציגי ציבור שנבחרו.

תחום הבריאות הינו אחד מתחומי החיים החשובים ביותר לאדם, לקהילה ולחברה. לדברי פחימה: "כחלק מיישום חזונו של ראש העיר  רוביק דנילוביץ'  "באר שבע בריאה"  וכפועל יוצא מהחלטות ועדת הבריאות הקודמות  מתקיימת בעיר פעילות ענפה בתחום הבריאות,  יחידת הבריאות העירונית היא הגוף לביצוע תפקידי ועדת הבריאות העירונית ומטרתה העיקרית יצירת סביבה בריאה ונגישה, היא פועלת לחיזוק ולקידום איכות החיים לכל קבוצות האוכלוסייה בעיר לבריאות הציבור בפרט''.  

בוועדה שהתכנסה היום הייתה נוכחות מרשימה של כל חברי הוועדה. במהלך הישיבה סוכם על המשך תהליך תחום הבריאות בעיר, כולל ייזום, קידום, תכנון ויישום תהליכים עירוניים המותאמים לצרכי האוכלוסייה ומכוונים לקידום הבריאות והקיימות. זאת תוך תיאום, שילוב ויצירת שותפויות עם העירייה, ועדות עירוניות, קופות חולים ומוסדות בריאות, משרד החינוך. ארגונים וולונטריים, מרכזים קהילתיים משרדי ממשלה ולשכת הבריאות המחוזית".

אתי כהן מנהלת מחלקת הרווחה אמרה: "אנחנו שמחים שיש נוכחות כזאת מרשימה של אנשי מקצוע ומובילים בתחום הבריאות והרווחה שבאו על מנת לתרום, העיר באר שבע שמה לה למטרה את עניין הבריאות מגיל אפס ועד 120".

פחימה: "העיר באר שבע הציבה לה מטרה, להנחיל אורח חיים בריא בעיר ככלי למאבק במחלת הסוכרת ובהשמנת היתר. וועדת הבריאות שהתכנסה היום דנה ביעדים הרבים שעומדים על הפרק, כדי להגשים את החזון של עיר בריאה. השאיפה היא להנחיל מודעות בקרב מספר רב ביותר של בתי אב ולהגיע למגוון הרחב של האוכלוסייה החל בילדים וכלה במבוגרים ואזרחים וותיקים".

יו"ר יחד למען החייל ציפורה חלפון שגם נמצאת בוועדה כנציגת ציבור אמרה: "כבוד גדול לקחת חלק בוועדה כזאת חשובה, מדובר בוועדה שבסוף תשפיע על אורח החיים של כל תושב בעיר הזאת, הוועדה מורכבת מאנשים חיוניים עם רצון טוב. מקצועיות ויכולת להוביל מהלכים".

​​​​​​​חברי הוועדה הביאו רעיונות נוספים ומגוונים שעוסקים בבריאות ורווחה ביחד עם קידום כל הספורט בעיר.

תגובות

End of content

No more pages to load