• 28 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אימהות היכו מורה לעיניי התלמידים: ''אני בטראומה, חוששת לחיי''

תקרית חמורה בחטיבת ביניים בבאר שבע: שתי אימהות נכנסו לכיתה, איימו על מורה, תקפו אותה, שרטו את פניה וכלאו אותה. המשטרה עכבה את החשודות לחקירה. הלימודים יושבתו בכיתה למשך שעה

(צילום הדמיה: MAXPIPXEL / CC0)

מורה בכיתה ז', בחטיבת ביניים בבאר שבע הותקפה על ידי שתי אימהות, ששרטו את פניה ואיימו עליה. ''אני חוששת לחיי. עברתי טראומה, בכל שנותיים כמורה לא חוויתי דבר כזה'', אמרה המורה. ארגון המורים החילט בתגובה כי הלימודים יושבתו היום, רביעי, למשך שעה, בכיתה בו מלמדת המורה.

''אני אוהבת את מאוד את עבודתי ואת שליחותי המבורכת בעיקר כי אני מאמינה שהכל מתחיל בחינוך. היום חוויתי מה שלא חוויתי מעולם בכל שנותיי כמורה. היום חויתי אלימות באמצע שיעור לעיני כל התלמידים משתי אימהות'', סיפרה ב''באר שבע ביחד''.

''האימהות נכנסו לאמצע שיעור שלי בכתה ז' ותקפו אותי באלימות ואיומים ליד כל תלמידי הכתה שהיו מבוהלים והמומים. אחת מהאימהות חסמה את הדלת כדי שלא אצא והשניה צרחה עלי , התקרבה לגופי עם ידיה לפניי ולמשקפיי בתנועות של שריטות ואיימה עלי : 'חכי, אני אתפוס אותך בחוץ ואראה לך מה זה' . בשיעור קודם , בנה הפר את כללי המשמעת בכתה ,התחצף ולכן הופנה לרכזת''.

''כשביקשתי ממנה לצאת, היא התקרבה עם פניה לאפי ולפי כשציפוניה בפניי וצרחה צרחות אימים ואמרה "חכי חכי תראי מה אנחנו נעשה לך בחוץ" כשניסיתי לצאת כי פשוט פחדתי ממנה פחד נוראי, האמא השניה חסמה לי את הדלת בכוח וכלאה אותי בכתה. 
אחת המורות ששמעה את הצרחות, הפרידה בגופה את האמא שכמעט היכתה אותי כשאני המומה , מבוהלת ומפוחדת והילדים בכתה יותר''.

במהלך הערב העלו תלמידים פוסטים ברשתות החברתיות, על פיהן כביכול המקרה אינו כפי שתואר. בארגון המורים רואים את התקרית בחומרה ולא מתכוונים לעבור עליה לסדר היום.

''הגשתי תלונה במשטרה ואני בפירוש מפחדת על חיי''

במשטרת ישראל אומרים כי התקבלה תלונה בגין תקיפת מורה בבית ספר תיכון בבאר-שבע ע"י שתי נשים שילדיהן לומדים במקום.
משטרת ישראל עיכבה לחקירה את החשודות.

"תקיפת עובדי ציבור ובהם אנשי חינוך ועוד במקום עבודתם מהווה מעשה בריונות הפוגע בגופו של אדם ומפר את הסדר הציבורי, משטרת ישראל תפעל למצות את הדין עם התוקפים וזאת על מנת להבטיח סדר ציבורי תקין במסגרות החינוך" נמסר מהמשטרה.

הערב המורה חשה ברע בעקבות המקרה ופנתה לטיפול רפואי.

תגובות

End of content

No more pages to load