• 21 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פרופ' אידלמן: ישראל ביתנו תשים את הבריאות על ראש סדר העדיפויות

מועמד לתפקיד שר הבריאות מטעם מפלגת "ישראל ביתנו" ונשיא הסתדרות הרופאים העולמית, פרופ' ליאוניד אידלמן, בכנס עם רופאים, אחיות ועובדי מערכת הבריאות בבאר-שבע

המפגש של פרופ' אידלמן (צילום: משה פריאל)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

מועמד לתפקיד שר הבריאות מטעם מפלגת "ישראל ביתנו" ונשיא הסתדרות הרופאים העולמית, פרופ' ליאוניד אידלמן, בכנס עם רופאים, אחיות ועובדי מערכת הבריאות בבאר-שבע: "נושא הבריאות בוער בקרב אזרחי המדינה, ומרגע שישראל ביתנו שמה את הבריאות בראש סדר העדיפויות מפלגות נוספות התעוררו והתחילו לדבר על בריאות. המפלגות מציעות דברים תלושים מהמציאות, שלא ניתן לקיים ולמעשה הם משלים את הציבור התחומים בהם הם לא מבינים.".

וידאו: ראיון עם פרופ' אידלמן (צילום: משה פריאל)
​​​​​​​

"נתוני הOECD בתחום הרפואה במדינת ישראל נמצאים בתחתית הטבלה בהרבה מאוד פרמטרים, ביניהם מספר מיטות אשפוז ל-1000 נפש, מספר מכשירי CT, מספר רופאים צעירים ומספר האחיות. במדינה מפותחת כמו מדינת ישראל אנו מחויבים לצמצום הפערים". 

"נכון להיום בקרב מקבלי ההחלטות במשרד הבריאות לא יושבים אנשי מקצוע מעולם הרפואה, דבר זה פשוט לא נתפס וזה מה שמביא את המערכת למצב של קריסה. הפוליטיקאים לא יודעים להתמודד עם תיק הבריאות ועם הקשיים והאתגרים הטמונים בו".

" אני מתחייב שעם כניסתי לתפקיד אני אביא לתכנית אסטרטגית, דבר שלא קיים היום במשרד הבריאות. בנוסף אביא לקיצור התורים ב-50% תוך שלוש שנים ומבטיח כי לא יהיו חולים המאושפזים דרך קבע במסדרונות. יש דברים שצריך להפסיק.".

תגובות

End of content

No more pages to load