• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

גנץ התקבל בתשואות ברהט - והזהיר מפני ברית הקיצונים שמגבש נתניהו

בני גנץ התקבל בתשואות בעצרת הבחירות שכחול-לבן ארגנה ברהט, העיר השנייה בגודלה בנגב. הוא הזהיר את הנוכחים בפני ברית הקיצונים שמגבש נתניהו, שיוביל למדינת הלכה

בני גנץ ברהט (צילום: משה פריאל)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

יו"ר כחול לבן בני גנץ ביקר היום בעיר הדרומית רהט והתקבל בחום בשמחה ובתשואות רמות. "באתי לכאן היום בשביל לדבר אתכם על מדינת ישראל כולם כולם חייבים להיות חלק מהחברה בישראל אני מתכוון להבטיח לכולם שאפעל בוקר ולילה לא למען הצורך האישי שלי לא רוצה מטוס לא רוצה בית לא רוצה כסף רוצה חברה מחוברת אחד לשני מחוברת מאוחדת ורוצה שויון לכל האזרחים", אמר לקהל הרב שנכח בכנס הבחירות הראשון בישוב וקצר מחיאות כפיים סוערות.

וידאו: בני גנץ נואם ברהט (צילום: משה פריאל)
​​​​​​​


"אנחנו נטפל בכל הצרכים שלכם המפתח להצלחה הוא שיהיה חינוך כמו שצריך תשתיות מפותחות וביטחון פנים .אנחנו נמצאים באותו מקום ואנחנו הולכים ביחד עם הקושי ועם הדברים הטובים לעולם לא נוותר על השותפות האזרחית אנחנו צרכים לדאוג לכך שכולם יוכלו להנות מפירות המדינה בצורה שווה ושיויונית ".

גנץ אף התייחס להסכם הריצה המשותפת של בניימין נתניהו ראש הממשלה ויו"ר מפלגת זהות משה פייגלין" "פייגלין מדבר על חרות אישית ונתניהו על החרות האישית שלו ברית הקיצונים של סמוטריץ בקבינט ופייגלין בממשלה תוביל את ישראל למדינת הלכה''. 

תגובות

End of content

No more pages to load