• 21 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

היוזמה המרגשת של בעלי בית הפנקייק: כריכים בחינם לתלמידים נזקקים

אלמוג כהן החליט שהוא לא יכול להישאר אדיש לעובדה שבב''ש יש ילדים ממשפחות שידן אינה משגת לדאוג להם לכריך לבית הספר. יחד עם בית הבאגט ואולמי אליבא, הוא ידאג להם לכריכים טעימים מדי בוקר - בחינם

אלמוג כהן, יוזמה למען ילדי באר שבע (צילום: באדיבותו)

באהבה גדולה, למען התלמידים בבאר שבע שידם אינה משגת: יוזמה מרגשת וחשובה של אלמוג כהן, בעלי בית הפנקייק, אשר מה-1 בספטמבר, עת תתחיל שנת הלימודים, יכין כריכים שיונחו בחנות, יימסרו בחינם למורים או לתלמידים שיודעים כי בכיתה יש ילדים רעבים, שידי הוריהם אינה משגת לדאוג להם לכריך. בחלק הכריכים יהיו חביתה או גניבה צהובה ובאחרים, נוטלה. 

בבאר שבע, למרבה הצער, לא מעט משפחות שמצבן הכלכלי אינו טוב, בהן משפחות שההורים עובדים, אך קורסים תחת נטל ההוצאות. על פי נתוני המוסד לביטוח לאומי, כ-35 אחוזים מהשכירים בבאר שבע משתכרים פחות משכר מינימום. 

מנחם מבית הבאגט כהן בע"מ ומאיר דנינו מ''אולמי אליבא'' נרתמו לסייע מיד ומכל הלב

בית הפנקייק נמצא ברחוב יצחק נפחא, במתחם מבנה. הוא מאוד אהוב על הבאר שבעים ותושבי האיזור, שנהנים מפנקייקס מקוריים ותפריט טעים. 

''לאחר שיחרורי, כשהקמתי את העסק, בחזוני ראיתי עסק שתורם בחזרה לחברה שממנה הוא מתפרנס'', אומר אלמוג. תיכף מתחילה שנת הלימודים ואני רוצה לאחל בהצלחה לכל התלמידים והמורים המעולים שלנו. אלא שגם השנה לצערי יהיו תלמידים רעבים , ילד רעב לומד פחות טוב כפי שחייל רעב לוחם פחות טוב . ולכן החלטתי להרים את הכפפה לשם כך אפרסם: מיום ראשון ה 1.9 יונחו אצלי בעסק כריכים . חלקם עם חביתה גבינה וירקות חלקם עם ממרח נוטלה. הכריכים יהיו מונחים מהשעה 7 ורבע בבוקר במגש בבר.  כאן נכנסים לתמונה המורות היקרות שלנו והחברים הטובים שיודעים שחבריהם לספסל הלימודים רעבים . תבואו וקחו כריך ותביאו לתלמידיכם לחבריכם, כמובן ללא עלות''. 

על המניע להירתם אמר: ''כחברה עלינו להתסכל ימינה ושמאלה לפני שאנו אוכלים שמא אדם רעב מביט בנו . אני רוצה להודות למנחם מבית הבאגט כהן בע"מ שמיד נרתם לעזור ללא היסוס ומאיר דנינו מ''אולמי אליבא'' באופקים, שאמר שמה שאבקש אקבל למען הפרויקט הזה''.

לבית הפנקייק יש תעודת כשרות, כך שילדים והורים יכולים להיות שקטים בנושא. 

תגובות

End of content

No more pages to load