• 28 פברואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: משתוללים ברחבת הסופר, גונבים ג'יפ - תיעוד הפקרות החוק בנגב

אתמול בלילה, השתוללו צעירים מהפזורה עם מכוניותיהם בכניסה לסופר ברחוב האורגים, שלשום, אחרים תועדו גונבים ג'יפ ממשפחה

(צילום סלולרי: די להפקרות החוק בנגב)

שני תיעודים של אובדן המשילות בנגב עלו בשעות האחרונות לרשתות החברתיות: האחד, של צעירים מהפזורה משתוללים עם רכב ליד סניף שופרסל בבקרבת רחוב האורגים בבאר שבע. אחד מהם חבש מסכה של ''הצעקה'' והשני היה בפנים גלויות. הם חזרו על עקבותיהם ופנו בתום מאיים על הצלם, שגם תיעד את מספר הרכב בו נסעו. הצעירים נסעו במהירות וסיכנו את הקונים שעמדו בקרבת מקום. מדובר ברחבה שהומה קונים, במיוחד בימי הקיץ ולקראת סופי שבוע. בנס לא נפגעו עוברים ושבים ברחבה הצרה.

וידאו: צעירים משתוללים בבאר שבע (הועלה בדף די להפקרות החוק בנגב), גניבת רכב רכב ליד ערד (צילום סלולרי)
​​​​​​​


השתוללות בכבישי באר שבע אינה תופעה נדירה: דרך חברון, שדרות רגר ודרך טוביהו הפכו לכבישים המסוכנים ביותר בעיר. גם השתוללות במרכזים מסחריים, עד כדי קטטות בין חבורות יריבות, פריצות לכלי רכב, גניבות רכבים ופריצות לחנויות לא נדירות. מדובר בהפרעה של ממש לסדר הציבורי ולפגיעה תדמיתית בעיר שמנסה למתג את עצמה כמטרופולין וכעיר סייבר. 

תיעוד ההשתוללות הועלה על ידי חברי דף הפייסבוק ''די להפקרות החוק בנגב'', המתעדים גם את מכת הפריצות בבסיס צאלים. התיעוד השני של המשפחה בבירכת צפירה שליד ערד, מקומם במיוחד. המשפחה עלתה לתפצית באחת הגבעות והג'יפ שלה נותר בוואדי. חבורה מגיעה ולעיניהם גונבת את הג'יפ, שעשה דרכו כבר לאחת המשחטות. לגנבים לא היה אכפת שמדובר במשפחה עם פעוטות. הם ניצלו רגע בודד בשביל לגנוב את הרכב. 

גניבת הרכב ליד ערד, לעיני המשפחה (צילום סלולרי)

הגניבות של כלי רכב ומתוך כלי רכב הפכו למכה בבאר שבע, עד כי שום אמצעי זהירות כבר לא יעיל. בבתים פרטיים דיירים מתקינים מצלמות אבטחה. לגנבים זה לא מזיז. לא אחת, הם מגיעים לזירת הפשע בפנים גלויות.

תגובות

End of content

No more pages to load