• 28 פברואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בעקבות דליקה ופיצוץ: צו הפסקה למחסן בלוני גז ברהט

רכב עלה באש, בלון גז התפוצץ ואחרים היו בסכנת פיצוץ, בשל דליקה במקום ששימש למילוי בלוני גז ברהט. במשטרה הוציאו נגד המקום צו הפסקה מנהלי

משאית שהובילה בלוני גז עלתה באש (צילום: דוברות המשטרה)

בעקבות פיצוץ ודליקה: צו הפסקה מנהלי הוצא למקום ברהט אשר על פי החשד פעל כמקום למילוי ואחסון גז ועלה באש תוך גרימת פציעתו של אדם. ב-23 באוגוסט, בשעות הבוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח על רכב עולה באש ופיצוץ בלוני גז בשכונה 30 בעיר רהט.

שוטרים שהגיעו למקום זיהו משאית שרופה, עליה בלוני גז רבים ובלוני גז אשר מפוזרים מעוצמת הפיצוץ. בנוסף, בסמיכות למקום התגלתה סככה אשר נהרסה כליל מעוצמת הפיצוץ ועולה החשד כי שימשה כמקום אחסנה לבלוני גז נוספים והתגלו ממצאים המלמדים כי על פי החשד במקום היה מתקן פיראטי למילוי גז.

כתוצאה מהפיצוץ, מלבד זירת ההרס הרב, נפצע אדם אשר שהה בסמוך למקום ונזקק לטיפול רפואי. במשטרת ישראל נפתחה חקירה בשיתוף כיבוי אש ומנהל הגז.

זירת הדליקה (צילום: משטרת ישראל)​​​​​​​

אתמול, שני, ביצע מפקד תחנת רהט שימוע לבעל העסק בדבר החלטה על סגירת עסק המתנהל ללא רישיון או בניגוד לתנאי הרישיון ולפי סעיף 20(א)(2) לחוק רישוי עסקים תשכ"ח-1968.

בתם השימוע ולאחר שנשקל האיזון שבין פגיעה בפרנסה ושיקולי חופש העיסוק של בעל העסק מחד, והשמירה על שלומו וביטחונו של הציבור מאידך, מצא כי הצו דרוש באופן מיידי לשם מניעת מטרד וסכנה חמורה ומיידית לשלום הציבור, בטחונו ורכושו הנשקפים מהמשך העיסוק בעסק. מפקד התחנה המליץ למפקד מחוז דרום לעשות בסמכותו ולהורות על הפסקה מידית וארעית של העיסוק בעסק וזאת לאור מסוכנותו החמורה והמידית של העסק.

בשל הממצאים אשר העלו חשד כי העסק שבנדון מהווה סכנה לשלום הציבור, הורה מפקד המחוז הדרומי על צו הפסקה מנהלי.
תוקף הצו על הפסקה ארעית של העיסוק בעסק והפעילות במקום הוצא למשך 27 ימים. חקירה נמשכת בידי משטרת ישראל, כיבוי אש ומנהל הגז.

תגובות

End of content

No more pages to load