• 23 פברואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מזל טוב: אייל גולן הציע נישואין לדניאל גרינברג ממיתר

צפו בסרטון: הלילה, שישי, הזמר הפתיע את מיס באר שבע לשעבר בזמן ארוחה רומנטית בקפריסין, שלף טבעת והציע לה נישואין

דניאל גרינברג ואייל גולן (צילום: מתוך פייסבוק, עמוד המעריצים הרשמי)

מזל טוב לאייל גולן, שאתמול הפתיעה את חברתו מזה כשנה, דניאל גרינברג ממיתר - והציע לה נישואין. גולן וגרינברג גרים ביחד ברחובות ואתמול, כך פורסם בעמוד המעריצים של הזמר, הוא הפתיע אותה, שלף לה טבעת יהלום וביקש ממנה נישואין.

השניים שוהים בחופשה בקפריסין והלילה, שישי, הזמר בן ה-48 שלף טבעת בהפתעה במהלך ארוחת שישי, על רקע זיקוקים ובלונים אדומים וביקש את ידה של בוגרת ''האח הגדול'' בת ה-25, שמאוד התרגשה ונענתה בחיוב.

גולן מציע נישואין לגרינברג (וידאו: מתוך עמוד המעריצים הרשמי בפייסבוק)


דניאל גרינברג, מוכרת לבאר שבעים עם זיכרון טוב: בגיל 16 היא זכתה בתחרות ''מיס באר שבע והנגב'' ולאחרונה השתתפה בעונה התשיעית של ''האח הגדול'', ששודרה ברשת (ערוץ 13). עד שהכירה את גולן, דניאל התגוררה עם הוריה  במיתר, יישוב שהעידה שהיא מאוד אוהבת. היא ניסתה את מזלה בתל אביב משך שנה, אך העדיפה לחזור למיתר מעט לפני שהתבשרה כי נבחרה להשתתף בתוכנית. בעונה בה השתתפה הייתה הדיירת היחידה מהנגב.  

חבריה, בהם חבריה הרבים בפייסבוק, סיפרו אז, לפני שנה, כי היא בחורה מקסימה, אבלא לא נענית לחיזורים של בחורים שמתחילים איתה. היא זו שמתחילה עם הבחורים וגם מי שיוזמת את הפרידות, לתשומת לבו של אייל, שזו לו הזוגיות השלישית, בגיל 48 (הוא היה נשוי לדוגמנית ולמלכת היופי לשנת אילנית לוי, ניהל מערכת יחסים עם הדוגמנית רוסלנה רודינה, ממנה נפרד לפני כשנתיים והשנה התארס לדניאל גרינברג, עימה מתגורר ברחובות. בשביל גרינברג זו תהיה חתונה ראשונה. 

לא כולם היו מרוצים מהזוגיות: ''בא לי לצעוק בעיקר באוזניים של מי שצורם לו כמה שאני אוהבת אותך''

לאחרונה דווח בתקשורת כי בסביבתו של גולן לא היו מרוצים ממערכת היחסים שלו עם גרינברג והיו מי שהביעו את מורת רוחם בחשבון האינסטגרם של גולן, עד כי גולן החליט להגביל את הגישה לחשבון רק למכרים. גרינרג התייחסה לזה בעמוד הפייסבוק של גולן: "מאמי שלי תראה מה זה, האינסטגרם הפך להיות גורם כל כך מרכזי ומשפיע בחיים של אנשים שהתגובות על הצעד שלך שליליות ופוגעות, בסך הכל בחרת לוותר על התעסקות מיותרת ששואבת ממך זמן יקר מול האייפון ובלי שום כוונה לפגוע, להעליב או חס וחלילה לפגוע במישהו''.

הפוסט המקורי (מקור: פייסבוק)
​​​​​​​


​​​​​​​''כל מה שבחרת זה לחיות ולהתעסק בחייך הפרטיים, בסביבה הכי חמה שעוטפת אותך ושבאמת חשובה לך בחיים, לעבוד, להופיע, ולשמח אנשים בזכות מי ומה שאתה! מי כמונו יודעים שאינסטגרם זאת עוד מציאות של מישהו אחר שאנחנו חיים מהשיתוף הרחב, ולא באמת יש לה את היכולת להשפיע על החיים האישיים שלנו. גאה לראות אותך מהצד משתנה, הולך לפי הלב והתחושות שלך. אתה המיוחד שלי, וכן, בא לי לצעוק בעיקר באוזניים של מי שצורם לו כמה שאני אוהבת אותך"

תגובות

End of content

No more pages to load