• 24 פברואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שישי ב''עתיקה'': יש אנשים שמקבלים את השבת עם בירה ומצב רוח

''העתיקה'' הוא פאב השוכן בפינת הרחובות סמילנסקי-ההסתדרות בעיר העתיקה. מדי שישי, מקבלים שם את סוף השבוע עם בירה, מצב רוח והופעות. היום הופיעה שם להקת FAWA המצויינת

מקבלים שבת ב''עתיקה'', עם להקת FAWA (צילום: דני בלר)

יש רגע בשישי בצהריים שאפשר לקחת בו הפוגה מהקניות, ה''אקונומיקות'', ההכנות וההשלמות, ולהקדיש לפחות שעתיים למצב רוח טוב. ''העתיקה'' הוא פאב בעיר העתיקה של באר שבע, בצומת הרחובות סמילנסקי-ההסתדרות, במבנה מקסים בו שכן פעם משרד הפרסום ''קווים''. מזמן המקום הפך לפאב באווירה באר שבעית: לא מעונב מדי, נעים, ביתי. אין על הבתים התורכיים הישנים ועל מגע הקסם של אביב קופל הבעלים, שהפכו אותו למקום שכיף להתחיל בו את סוף השבוע. 

להקת FAWA (צילום: דני בלר)

היום, שישי, הופיעה במקום להקת FAWA, שמנגנת תערובת לטינית-ישראלית מנצחת. הרפרטואר שלהם מורכב מלהיטים מוכרים, שמקבלים מגע מיוחד. תוסיפו את להקת FAWA למקום הנעים, לתפריט הנחמד, לבירות הצוננות ותקבלו מתכון מנצח להתחיל בו את השבת. 

''מצאנו את הנוסחה המנצחת לשישי צהריים שלנו'', אומר אביב קופל.  זה מתחיל בבירה קרה או באפרול שפריץ מרענן, ממשיך עם הסנדוויץ שישי שלנו שהוכח שהוא יותר טעים משל אמא (סליחה אמא), ומסתיים במופע לייב מגניב''. ביום שישי האחרון למשל, הופיע במקום יהודה קיסר האגדי, שהגיטרה שלו ליוותה את הגדולים ובהם המלך, זהר ארגוב ז''ל.

וידאו: טעימה של 3 שירים בביצוע להקת FAWA, בפאב העתיקה (צילום: דני בלר)

''היום הבירה הקרה והסנדוויץ הנודע חיכו לבאי העתיקה, יחד עם להקת Fawa שמנגנת באופן קבוע בכל הברים המגניבים בשוק הפשפשים ביפו והביאה איתה את האווירה של השוק אלינו לעתיקה, במופע קאברים מיוחד שנע בין הלהיטים הכי חמים היום למוזיקה ספרדית שמחה מהרגיל''.

מומלץ לשמור מקומות מראש בעמוד הפייסבוק של קופל. 

תגובות

End of content

No more pages to load