• 21 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''ישבנו לשתות קפה - ושמענו יריות'': גבר נורה בשכונה ו' החדשה

גבר בן 25 נורה ברחוב טלמון, בשכונה ו' החדשה ופונה לבית החולים. החשד: אירוע פלילי

רחוב טלמון (המחשה: גוגל מפות, MARCO VERCH / CC BY 2.0)

ערב מפחיד עבר על תושבי רחוב טלמון בשכונה ו' החדשה: גבר כבן 25 נורה ונפצע באורח בינוני, באירוע שעל פי החשד - פלילי. ''ישבנו לשתות קפה ושמענו יריות. בהתחלה חשבנו שזה גלגל שהתפוצץ, אבל אחרי שניה הבנו שקרה משהו, כי שמענו אמבולנסים מגיעים למקום'', אומרים לברנז'ה NEWS דיירים בשכונה. רחוב טלמון שוכן בלב שכונת בתי קרקע שקטה, שאין בה בדרך כלל אירועים על רקע פלילי.

במשטרת ישראל התקבל דיווח אודות ירי לעבר אדם ברח' טלמון, בשכונה ו' החדשה בבאר שבע. על פי גורמי רפואה, נזקק לטיפול רפואי. מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום עולה חשד כי מדובר באירוע על רקע פלילי.חקירה נמשכת.

בשעה 20:36 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על פצוע ירי ברחוב טלמון בבאר שבע. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לסורוקה גבר בן 25 במצב בינוני.

​​​​​​​ינון טובול חובש באיחוד הצלה סיפר: "הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני ולאחר מכן הוא פונה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה כשמצבו מוגדר בינוני".

פראמדיק מד"א יגאל אסייג סיפר: "בחצר הבניין שכב הפצוע כשהוא בהכרה וסובל מפצע ירי בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני מציל חיים שכלל עצירת דימום ופינינו אותו במצב יציב לבי"ח סורוקה''.

תגובות

End of content

No more pages to load