• 23 פברואר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מחאת הנגב על אבדן ההרתעה של צה''ל: תרנגול ענקי בפתח בסיס הקריה

אחרי ירי הרקטות וניסיונות לבצע פיגועי מיקוח בסוף השבוע, ישראל הצהירה שהיא לא מעוניינת בהסלמה והרוחות בנגב סוערות. הבוקר הוצב תרנגול מתנפח ענקי בכניסה לבסיס הקריה בתל אביב: ''להשיג הכרעה מול החמאס''

התרנגול בפתח הקריה בת''א (צילום סלולרי)

פחות מחודש לפני הבחירות, כשבועיים לפני פתיחת שנת הלימודים  - הנגב שוב בוער במה שנראה תחילתו של סבב נוסף. רק בסוף השבוע נורו, תוך פחות מ-24 שעות, שני מטחי רקטות על יישובי העוטף, כאשר במטח השני רקטה נחתה בחצר בית בשדרות. במקביל, נמשכו ניסיונות החדירה לישראל, במטרה לבצע פיגוע מיקוח. אלא שלמרות ההסלמה במצב, הדרג המדיני מונע מצה''ל להגיב ונציגי מערכת הביטחון, במפגש עם ראשי רשויות בדרום, מבהירים שישראל אינה מעוניינת בהסלמה או במילים אחרות: לא תהיה מערכה נרחבת ומרתיעה לפני הבחירות. 

הבוקר הוצב מיצג ענק של תרנגולת  מתנפחת בגובה 10 מטרים מחוץ לבסיס הקריה בתל אביב במחאה על אירועי הסופ"ש האחרון בדרום ובדרישה ''להפסיק עם הפחדנות ולהשיג הכרעה מול החמאס'', כדברי אנשי ארגון ''הפרויקט לניצחון''. על התרנגולת מופיע הכיתוב ''מפסיקים לפחד. דורשים ניצחון ישראלי''.

בארגון ''הפרויקט לניצחון ישראל'' חברים משפחות שכולות, תושבי הדרום, נכי צה"ל ועוד, הפועלים במטרה לדרוש מממשלת ישראל הנכנסת להכריע את החמאס, כדבריהם.

מנכ״ל פורום מזרח התיכון, גרג רומן: ''המתקפות של הימים האחרונים הם דוגמא נוספת לכך שאזרחי הדרום חיים תחת איום תמידי בזמן שממשלות ישראל ממשיכות לנהוג במדיניות רופסת כלפי החמאס. ממשלות ישראל, חייבות להפסיק לפחד ולהגיע למצב של הכרעה חד משמעית ומוחלטת אל מול החמאס על מנת שתושבי הדרום יפסיקו לשלם את המחיר הכבד ויוכלו לחיות בשקט. מסיבה זו, בחרנו להציב את התרנגולת במסגרת הקמפיין ״הפרויקט לניצחון ישראל״ שאנו מובילים בימים אלו, על מנת לדרוש מממשלות ישראל להפסיק לפחד ולנקוט בצעדים נוקשים וחד משמעיים לסיום מתקפת הטרור שפוגעת בתושבי הדרום ובשאר הציבור הישראלי''.


תגובות

End of content

No more pages to load