• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רימון הושלך על ביתו של ראש עיריית נתיבות

החשד: מעשה נקמה על החלטתו לסגור שוק פירטי שפעל בעיר. יחיאל זוהר: '' אני ממשיך בשגרת עבודתי  ואין באירוע זה כדי לרפות את ידי מלמלא את שליחותי למען ולרווחת תושבי נתיבות''

יחיאל זוהר (צילום: דוברות בית הנשיא)

אירוע חמור הערב בנתיבות: רימון הלם הושלך אל ביתו של ראש העירייה, יחיאל זוהר. האירוע התרחש סמוך לשעה 23:00. על פי החשד, מדובר ככל הנראה במעשה נקרמה על החלטתו של זוהר לסגור שוק פירטי שפעל בנתיבות.

זוהי הפעם השניה בתוך חודשיים שרימון הלם נזרק לעבר ביתו של ראש העירייה. יחיאל זוהר הוא אחד מראשי המועצות הוותיקים בנגב ומכהן בתפקידו משנת 1994. הוא חבר מרכז ליכוד ומקרוב מאוד לראש הממשלה. בבחירות לרשויות המקומיות בשנה שעברה ניצח את יריבו בנימין פרץ ונבחר לקדנציה שביעית.

בשנים האחרונות נתיבות נהנית משגשוג, כעיר מסחר וגם, בהיותה נהנית מחוקי הנגב, כמקום אטרקטיבי לבנות בו בית, בקרבת המרחב הכפרי. 

ראש עיריית נתיבות, יחיאל זוהר אמר הערב בתגובה לאירוע: ''למרבה הצער זו הפעם השניה בחודשים האחרונים שאני חווה אירועים אלימים שחצו כל קו אדום ואשר נועדו להרתיע אותי מלמלא את תפקידי ושליחותי כנבחר ציבור. עם כל חובת הזהירות הנדרשת, אני נחוש בדעתי להמשיך למלא את תפקידי לרבות ביצוע פעולות אכיפה כנדרש לפי חוק התכנון והבניה ולפי הוראות כל דין.  אני סומך את שתי ידיי על משטרת ישראל שתעשה את כל הנדרש כדי לאתר את העבריין/נים על מנת למצות עימם את הדין.אני ממשיך בשגרת עבודתי  ואין באירוע זה כדי לרפות את ידי מלמלא את שליחותי למען ולרווחת תושבי נתיבות''.

תגובות

End of content

No more pages to load