• 13 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דווקא בט' באב: עשרות חסידי גור בערד פלשו למקלט הצופים

עימותים בערד: עשרות חסידי גור פלשו הבוקר למקלט תנועת הצופים, הוציאו את הציוד והפכו אותו לבית כנסת. הראש העירייה: ''כל מי שחושב שהוא ינסה לשנות את הסטטוס הזה בגילויי אלימות טועה בגדול''

העימותים בערד (צילום סלולרי)

אווירה מתוחה בערד, דווקא בט' באב: חסידי גור פלשו הבוקר למקלט של תנועת הצופים, הוציאו ציוד והפכו אותו למעין בית כנסת. עיריית ערד והמשטרה פרצו את המנעולים. חסיד אחד נעצר. בבוקר הגיעו עשרות חסידי גור  למקום וניסו לפרוץ בכח  את המקלט. בתוכו היו באותה שעה עובדי העירייה. המשטרה הוזעקה למקום, להפריד בין הניצים. בעימותים עם החסידים נפצעו באורח קל מנכ''ל העירייה וחברת מועצת העיר.

וידאו: העימותים בערד. חסידי גור פולשים למקלט תנועת הצופים (צילום סלולרי)הפלישה התגלתה כאשר צעירים, חניכי תנועת הצופים,  הגיעו לפעילות ומצאו את המקום נעול מבפנים, המזגן עובד ורעש בוקע מתוך המקלטו. כשדפקו בדלת, נהייתה דממה. מתוך חשש, הם קראו לנציגי העירייה. החסידים לא בזבזו זמן: מיד עם כניסתם למקום, הם הוציאו ממנו כל סממן חילוני ובראשו - טלוויזיה ישנה ששימשה את החניכים.

הדבר הראשון שהחסידים זרקו מהמקלט: טלוויזיה (צילום: סלולרי)​​​​​​​

עו"ד ניסן בן חמו, ראש עיריית ערד:  "דווקא בתשעה באב מצאו לנכון חסידי גור לפרוץ ולפלוש למקלט נוסף כפי שאמרתי בעבר, העירייה תפעל בנחישות אין קץ כנגד גילוי העבריינות עם אפס סובלנות המקלט הזה יפונה כמו שמקלטים קודמים התפנו. ערד הייתה ותישאר עיר חילונית ליברלית ופלורליסטית וכל מי שחושב שהוא ינסה לשנות את הסטטוס הזה בגילויי אלימות טועה בגדול".

תגובות

End of content

No more pages to load