• 11 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

 מסיבת האוזניות של בני הגיל השלישי,

כמה אהבה: בשבוע שעבר נערכה מסיבת האוזניות של עובדי אדמה ובני הגיל השלישי, בשיתוף מתן-משקיעים בקהילה ו- 2gether

סעדיה יצחק ובתו רחל לוי יחד עם אורן מירון צילום: יח"צ

מסיבת אזניות מיוחדת במינה התקיימה כאשר עשרות עובדי חברת אדמה הגיעו ליום התנדבות במרכז יום לבני הגיל השלישי "סביונה" וחגגו במסיבת אזניות משותפת. המסיבה התקיימה במסגרת הפעילות של אדמה בקהילה בעיר באר שבע בשיתוף מתן-משקיעים בקהילה, המחברים עסקים וקהילה ו-gether2, שפיתחו ערכות לחיבור בינדורי ההופכות מוזיקה לכלי טיפולי.

העובדים והקשישים האזינו יחד למוזיקה שהיא פסקול חיי הקשיש, כשכל קשיש בחר "פלייליסט" לפי טעמו האישי. הם הופתעו לפגוש שם גם כמה מגמלאי אדמה מכתשים והעלו זיכרונות יחד.


כמה אהבה, מסיבת אוזניות עם הגיל השלישי (צילום:  מישל אמזלג)​​​​​​​

עינת רובנשטיין, סמנכ"ל מתן משקיעים בקהילה אמרה: החיבור שיצרנו בין עובדי אדמה לקשישים, היה מיידי ומרגש בזכות המוזיקה. השימוש באפליקציה של 2gether איפשר לכל הקשישים למצוא את המוזיקה הקרובה לליבם ולתת למתנדבים הצצה לעולמם הפנימי, וכפי שהטיב לנסח אחד הקשישים שאמר "הרמתם לנו את הלב".

רחל לוי, מנהלת קשרי קהילה באדמה סיכמה: "כשפנו אלי ממתן משקיעים בקהילה ו- 2gether, הבנתי מיד את המשמעות האדירה של החיבור הבינדורי בפעילות התנדבותית זו עם בני הגיל השלישי ועל עובדי החברה גם ביחס לבני משפחותיהם. גאה בעובדי אדמה הרבים שנרתמו לפעילות הברוכה באהבה ויצאו ממנה מאושרים ונתרמים לא פחות מבני הגיל השלישי. מסיבת אוזניות כזו לא נראתה במחוזותינו".

תגובות

End of content

No more pages to load