• 09 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דריסת המשפחה בקריית גת: מצב האב והבנות ממשיך להיות קשה

מעצר החשוד בדריסה הוארך הבוקר בבית המשפט באשקלון. האב ושתי בנותיו מאושפזים במחלקה לטיפול נמרץ בסורוקה, מורדמים מונשמים, במצב האם חל שיפור והבוקר פגשה בבעל ובבנות

זירת התאונה בקריית גת (צילום: דוברות המשטרה)

ממשיך להיות קשה מצבו של גבר בן 38 ושתי בנותיו, בנות 5 ו-7, אשר נפצעו בשבת בבוקר באורח קשה מפגיעת רכב בשדרות צה"ל בקריית גת. הם מורדמים ומונשמים ביחידה לטיפול נמרץ בסורוקה. האם, כבת 30, נפצעה באורח בינוני וגם היא מאושפזת. הבוקר, אחרי שחל שיפור במצבה, הובאה לראשונה לפגוש את בעלה ואת בנותיה, בליווי גורמי רווחה. 

בני המשפחה טופלו טיפול ראשוני על ידי חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום טיפלו בהם בזירת התאונה - ופונו לבית החולים סורוקה בבאר שבע באמצעות מסוק וניידת טיפול נמרץ.

וידאו: עידכון על מצב הפצועים (בני המשפחה וד"ר יפה אשור, סגנית מנהל סורוקה / צילום: דוברות סורוקה), צילומים מזירת התאונה (דוברות המשטרה)

בית משפט השלום באשקלון האריך הבוקר, ראשון, את מעצרו של הנהג שחשוד בדריסת  המשפחה.החשוד, בן 21, ציין בפתח הדיון כי הוא מצטער בפני המשפחה שנפגעה ומתפלל לשלומם. נציג המשטרה ביקש בדיון להאריך את מעצר החשוד בשבוע וציין כי לצעיר עבר פלילי בצה"ל ו-4 עבירות תעבורה. החשוד, לטענת המשטרה, סרב לבדיקת אלכוהול.על פי עדי ראיה בזירת התאונה, המשפחה צעדה על המדרכה, כאשר לפתע הגיח הרכב ופגע בהם.

(צילומים: דוברות המשטרה)

בוחני תאונות הדרכים של המשטרה הגיעו לזירת התאונה. במשטרה ציינו כי מחקירה ראשונית עד כה עולה כי בני המשפחה עמדו על המדרכה לקראת חציית הכביש ורכב פרטי נהוג על ידי צעיר (21) סטה מסיבה שנבדקת בשעה זאת לעבר המדרכה ופגע במשפחה. בבדיקה ראשונית של הנהג עולה כי רמת האלכוהול בגופו ככל הנראה מעבר למותר. הנהג נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה. 


תגובות

End of content

No more pages to load