• 02 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אימה ביציאה מהפסטיבל: ''בני מיעוטים הקיפו אותנו, איימו וירקו''

הערה על רכב שחסם את היציאה בחניה, בסמוך לפסטיבל האוכל הפכה לסיוט: תושבת ב''ש מספרת כי שישה בני מיעוטים הקיפו אותה ואת בעלה, ירקו עליהם, קיללו אותם ואיימו עליהם: ''למה אני צריכה לפחד לבלות בעיר שלי?''

הרכב חסם את היציאה (צילום הדמיה: dirtypanjim8/ CC BY 2.0)

בקשה להזיז רכב שחסם את היציאה, בסמוך למקום בו נערך פסטיבל האוכל בבאר שבע, הפך לסיוט מפחיד עבור בני זוג, תושבי העיר, אשר מצאו עצמם מוקפים בחבורת בני מיעוטים שאיימה, קיללה וירקה עליהם. ''היה ממש מפחיד. אחד מהם היה בחור מגודל, בעל חזות מאיימת. באיזה שהוא שלב בעלי ביקש מהם להתפזר ואמר להם שהוא איש כוחות הביטחון, אבל זה הדליק אותם עוד יותר. בסוף, אחרי שירקו עלינו, נתנו לנו לצאת'', אומרת לברנז'ה NEWS א. (שמה המלא שמור לבקשתה במערכת). החשש של בני הזוג היה כי הם ניצבים בפני סכנה ממשית.

המקרה אירע אתמול, רביעי, בלילה, לא הרחק מאיזור השדרה השביעית, בה נערך אירוע בנושא אוכל. אל הפסטיבל הגיעו רבים לבלות ורובם ככולם מצאו חניה באיזור. בני הזוג הגיעו לבלות בפסטיבל, שנערך בשעות הערב וכאשר ביקשו לחזור הביתה, מצאו שרכב אחר חסם את היציאה. הם התחילו לחפש למי שייך הרכב, בשביל לבקש ממנו לזוז. מתברר שהרכב שחסם אותם היה שייך לחבורה של כשישה גברים, שהציגו עצמם בפני הזוג כ''בדואים''.

החשש של בני הזוג היה גדול, במיוחד אחרי המקרה הנורא, שאירע בתחילת השבוע, בו אופיר חסדאי ז''ל נורה למוות, במהלך ויכוח על חניה. ''הם ירקו עלינו, ועוד יותר התעצבנו כשבעלי ציין בפניהם שהם לא נוהגים בסדר וכי הוא איש מערכת הביטחון. זה לא אומר לקרות בעיר שלנו. אנחנו צריכים לחוש פה ביטחון ולא לחשוש לצאת''.

לבני הזוג לא נותר אלא לקוות כי האירוע נקלט באחת ממצלמות הביטחון, על מנת שלפחות תהיה להם הוכחה שתוביל לאותה חבורה שאיימה עליהם. אל מערכת ברנז'ה NEWS מגיעות לא אחת תלונות על מצבים דומים לזה שתואר בכתבה. במקרים כאלה חובה להגיש תלונה במשטרה, אשר יכולה להפעיל אמצעים שונים לאתר עבריינים.


תגובות

End of content

No more pages to load