• 02 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תושב שגב שלום חשוד בביצוע מעשה סדום בילדה בב''ש, הטריד ילדים

המשטרה מפרסמת היום כי ב-22 ביולי נעצר במקום עבודתו תושב שגב שלום, אשר על פי החשד כמה ימים קודם ביצע מעשה סדום בילדה בבאר שבע וחשף את איבר מינו בפני ילדים בגן משחקים

(צילום הדמיה: ELAINE WILSON, PNGIES / CC0 - המצולם אינו קשור לכתבה)

הותר לפרסם כי בפעילות משטרתית נעצר חשוד בעבירות מין בקטינה תוך הפרת צו פיקוח לחוק הגנה על הציבור מפני ביצוע עבירות מין. ב-16 ביולי נפתחה במשטרת ישראל חקירה בחשד לביצוע עבירות מין בקטינה כבת 10 תושבת הדרום.  נוכח החשדות החמורים הוחלט על הקמת צוות חקירה מיוחד ותוך שימוש בכלים מתקדמים ופעולות מיוחדות נודעה זהותו של חשוד אשר נעצר ב-22 ביולי  בסמוך למקום עבודתו במקום יישובו.

עם התקדמות החקירה עלה כי ב-16 ביולי יצא החשוד ממקום עבודתו, נסע באוטובוס לבאר שבע אז הבחין בקטינה בעודה הולכת ברחוב ובשלב כלשהו חשף את איבר מינו לעיניה. הקטינה החלה בבריחה אז רדף אחריה ובסמטה תפס אותה חסם את פיה בידו שעה שניסתה לזעוק לעזרה וביצע בה מיד לאחר מכן מעשה סדום ומעשה מגונה.

עם התמשכות החקירה עלה בידי צוות החקירה המיוחד לקשור את החשוד לאירוע נוסף בו על פי החשד הגיע לגן ציבורי בבאר שבע שם חשף את איבר מינו בפני מספר ילדים קטנים תוך שהוא קורא לילדה להסתכל עליו. 

מעצרו של החשוד, תושב שגב שלום בן 35 הוארך מעת לעת בחשד למעשה מגונה, מעשה מגונה בפומבי, והפרת צו פיקוח לחוק הגנה על הציבור מפני ביצוע עבירות מין. היום, שני, עם סיום פעולות החקירה יובא החשוד בפני בית המשפט בבאר שבע.

"משטרת ישראל רואה בחומרה ניצול פגיעותם של קטינים ובפרט אלו חסרי הישע ופועלת להרחקתם מהמרחב הציבורי של החשודים בביצוע עבירות כנגדם.", כך נמסר מהמשטרה. 

תגובות

End of content

No more pages to load