• 27 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אלפי תושבים מנותקים מהספקת המים בשכונת רמות

תקלה בצינור ראשי גרמה להפסקת מים משעות הבוקר. תאגיד מי שבע הציב עוקבי מים ברחבי השכונה. במי שבע מעריכים כי הטיפול בתקלה יסתיים לקראת השעה 15:00

עובדי מי שבע מטפלים בתקלה (צילום: משה פריאל)

מאת: משה פריאל

עידכון: סמוך לשעה 18:00, הספקת המים שבה לסידרה.

הפסקת מים בחלקים רבים של שכונת רמות, בשל תקלה בצינור ראשי, המוביל מים לשכונה. משעות הבוקר עובדים צוותים של מי שבע, בניסיון לתקן את התקלה. אלפי תושבים בשכונה מנותקים ממים. הצפי לסיום התקלה, לדברי תאגיד המים, סמוך לשעה 15:00. 

וידאו: פיצוץ צנרת המים בשכונת רמות (צילום: איציק מצליח - באר שבע ביחד)
​​​​​​​


תושבי השכונה היוקרתית רמות נמצאים מאתמול בצהריים במדיניות של משטר מים לא של החלטת ממשלה אלא בשל פיצוץ בצינור תשתית המים בשכונה.

שכונה בלי מים: פיצוץ הצנרת ברמות (צילום: משה פריאל)


אתמול בצהריים ארע פיצוץ בצינור הנמצא ברמות על בטבורו של גן שעשועים הסמוך לרחוב שלמה בן יוסף .עד השעה 22:00 בלילה נאלצו התושבים להסתדר בזרם דק דק של מים שנותרו בצינורות. בשעה 22:30 חזרו המים לפעול לאחר שהפיצוץ תוקן. הבוקר בשעה חמש וחצי ארע פיצוץ נוסף ועובדי מי שבע המשיכו בעבודתם כאשר מהשעה שש בבוקר שוב חזרו התושבים למשטר מים. עובדי מי שבע הציבו עגלות  בנקודות  מסוימות בשכונה עם מי שתיה. תושבי השכונה אמרו כי ''לצערנו הרב מקרים כאלה של פיצוצים מתרחשים תדיר אולם הפעם הדבר שבר שיאים''.

עבודות התיקון (צילום: משה פריאל)​​​​​​​

תקלות במערכת המים מתרחשות, משום מה, בקיץ הבאר שבעי החם: ביולי 2013 אירע פיצוץ בצינור מים ראשי שהוביל מים לשכונה ג' הסמוכה לרמות. במקרה זה, התיקונים ארכו מספר ימים, בשל קושי לאתר את הצנרת הישנה. בשכונה, כמו בשכונות ישנות ולא מבוססות רבות בבאר שבע, תקלות הצנרת המים לא נדירות.

תאגיד המים הציב בשכונה עוקבי מים (צילום: משה פריאל)

עוקבי מים המספקים מי שתיה הוצבו בנקודות הבאות בשכונת רמות:

רחוב הר רמון פינת אורי צבי גרינברג - ליד קופת החולים.
רחוב אליהו חכים פינת בית צורי.
רחוב ברזני פינת רחוב המרד.
רחוב הר בוקר 8 - ברחבת הסופרמרקט.

המוקד העירוני זמין במספר 106 או במספר 1-800-303-707.

תגובות

End of content

No more pages to load