• 02 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד תושב אופקים: ניסה לרצוח בת 75

על פי כתב האישום, הנאשם ביקש מהאישה כסף לתרופות וכשזו ביקשה את כספה בחזרה, סך 230 שקלים, תקף אותה וניסה לחנוק אותה למוות בשרוך

(צילום הדמיה: PICTUREXV / CC BY 2.0)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לבית משפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד ודים קוזלוב, בן 49 מאופקים, בגין עבירות של נסיון רצח וחבלה חמורה שביצע כלפי אישה מבוגרת בת 75 בביתה.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד רננה לוי, ביקש הנאשם מהמתלוננת כסף לתרופות והיא הלוותה לו  סך של 230 שקלים. לאחר כשבועיים,  ביקשה שיחזיר את כספה והנאשם הבטיח כי יגיע להחזיר את הכסף. ב-18 ביולי, הגיע הנאשם לביתה של המתלוננת סמוך לשעה 6:00, סגר את הדלת וניסה לגרום למותה בכך שאחז בשערותיה, הטיח את ראשה בדלת הכניסה, כרך שרוך סביב צווארה של המתלוננת וחנק אותה. בעודו חונק אותה, הפיל הנאשם את המתלוננת על הרצפה כך שהמתלוננת נחבלה בראשה ובגבה והמשיך לחנוק אותה באמצעות השרוך ובאמצעות ידיו, עד אשר המתלוננת איבדה את הכרתה.

בעודה על הרצפה ובטרם איבדה את הכרתה, בעטה המתלוננת בדלת החדר בו ישן בנה, אשר התעורר, זינק לעברו  של הנאשם והחל להאבק עימו על מנת שיעזוב את אמו. ברגע שראה שאמו אינה מגיבה, שחרר את הנאשם, רץ להגיש לה עזרה ובשלב זה, הנאשם ברח מהבית.

התיק נחקר על ידי תחנת אופקים. לחובת הנאשם עבר פלילי הכולל עבירות סמים, רכוש ואלימות והוא ביצע את מעשיו כשתלוי ועומד נגדו מאסר על תנאי.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

תגובות

End of content

No more pages to load