• 15 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''התרברבות נתניהו בענייני אירן - מסוכנת לישראל''

ח״כ בן ברק (כחול לבן), בשבתרבות: ״השיקולים האישיים של נתניהו גוברים על שיקולים ממלכתיים ובטח על דאגה לאזרחי מדינת ישראל. ראש ממשלה שמוכן שבן גביר, שהיה יעד מודיעיני, יהיה סגן שר - זה פשוט נורא ואיום״

ח''כ רם בן ברק בשבתרבות (צילום: עיריית ב''ש)

באירוע שבתרבות שנערך היום, (שבת) במשכן אמנויות הבמה בבאר שבע, האשים ח״כ רם בן ברק את בנימין נתניהו בפגיעה בעמימות הביטחונית של ישראל, בין היתר על ידי חשיפת הארכיון האירני. לדברי בן ברק, צעד זה מחייב את האירנים להגיב.

״לא ננהג כמו נתניהו שלשם ההישרדות שלו מוכן לשקר, להונות, לרמות ולשגע מדינה שלמה'', אמר ח''כ בן ברק למראיין רועי כ''ץ. ''אנחנו ממלכתיים, מסתכלים על כל אזרחי מדינת ישראל ומדברים לכולם. אם הציבור רוצה נתניהו 2 - זה לא אנחנו. אנחנו לא נתניהו ולא נהיה כאלה, אנחנו חושבים על מערכת חינוך טובה יותר, על שיקום מערכת הבריאות, על שוויון הזדמנויות. אזרחי ישראל חייבים להבין שראש הממשלה שלהם מבזבז עכשיו מיליארדים מכספי הציבור על בחירות מיותרות, רק כדי להיחלץ מהכלא. אנחנו נשקיע את כספי הציבור בציבור ולא בשום דבר אחר״. 

וידאו: ח''כ בן ברק בשברתבות (צילום: עיריית ב''ש)

''השיקולים האישיים של נתניהו גוברים על שיקולים ממלכתיים ובטח על דאגה לאזרחי מדינת ישראל. ראש ממשלה שמוכן שבן גביר, שהיה יעד מודיעיני, יהיה סגן שר זה פשוט נורא ואיום. בבחירות הקרובות אנחנו נחליט איזו מדינה אנחנו הולכים להיות: מדינה ליברלית עם זכויות שוות לכלל אזרחי ישראל או מדינה חשוכה עם אנשים כמו בן גביר שמובילים אותנו''.

וידאו: ח''כ בן ברק על הסיגרים של נתניהו (צילום: עיריית ב''ש)
​​​​​​​

על אבדן העמימות אמר:  ''מדיניות העמימות של מדינת ישראל השתנתה בצורה חסרת אחריות ואני חושש שבניגוד להמלצת מערכת הביטחון. זה חוסר אחריות ומעשה מיותר ומזיק שעליו חתום ראש הממשלה בנימין נתניהו. היופי במלחמה חשאית זה הפגיעה במה שצריך לפגוע ללא לקיחת אחריות ואז אתה לא מחייב את הצד השני להגיב. נתניהו הסיר את העמימות עם חשיפת הארכיון וכאן נפתח חשבון עם איראן שמחייב תגובה. היהירות וההתרברבות של אנשי ציבור בהקשר הזה היא מיותרת ומסוכנת''.

תגובות

End of content

No more pages to load