• 13 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קבוצת לוינשטיין זכתה במכרז ענק של עיריית ב''ש לבניית משרדים ומסחר

היקף הפרויקט מוערך בכרבע מיליארד שקלים. מדובר בשני מגרשים צמודים בשטח של כ- 14.4 דונם, בשדרות שזר פינת כביש 60, בסמוך למגרש אסותא וקל אוטו

שז''ר פינת כביש 60 (גוגל מפות)

קבוצת לוינשטין זכתה במכרז של עיריית באר שבע לבניית משרדים ומסחר בשטח של כ- 31 אלף מ"ר.  מדובר בשני מגרשים צמודים בשטח של כ- 14.4 דונם, בשדרות שזר פינת כביש 60, בסמוך למגרש אסותא וקל אוטו. היקף הפרויקט מוערך בכ- 250 מיליון שקל. מכירת הקרקע תהיה חלק מקומבינציה: לוינשטין תספק שירותי בנייה לכ- 5,100 מ"ר משרדים וחניה לשימוש העירייה.

לחברה אפשרות לרכישת זכויות בניה נוספות במקרקעין ככל שיהיו. מסירת הקרקע לקבוצה צפויה בקרוב. הקרקע בה זכתה לוינשטין ממוקמת בלב מרכז העסקים הראשי בבאר שבע בין התחנה המרכזית, תחנת הרכבת, קריית הממשלה ועיריית באר שבע. 

מדובר בנכס השלישי בו מחזיקה הקבוצה במתחם העסקים בבאר שבע. בבעלות הקבוצה בניין המשרדים והמסחר לב הסיטי ומתחם בית סולוג. כמו כן החברה מחזיקה בנכסי מסחר ומשרדים רבים ברחבי הארץ כשרק לאחרונה דווח כי הקבוצה רכשה מחברת טבע את מתחם טבע טבליות בהר חוצבים בירושלים תמורת 171 מיליון שקל.

לדברי שאול לוטן, מנכ"ל קבוצת לוינשטין "אנו שמחים עם הזכייה במכרז הנוסף המביא גיוון לסל המוצרים של קבוצת לוינשטין כאסטרטגיה עסקית. אנו מאמינים כי באר שבע תמשיך להתפתח ותהפוך לעיר מטרופולינית המתוכננת לשרת אוכלוסייה של למעלה ממיליון איש. העיר בשנים האחרונות נמצאת בתנופת פיתוח שבאה לידי ביטוי בקריית הבוטיק ובסייבר שהוקמו, המעבר של קריית התקשוב של צה"ל ועוד".

קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ, היא תאגיד ציבורי של חברות הנדסה, בניה ונדל"ן.  קבוצת משולם לוינשטין פועלת בענף הנדל"ן על כל היבטיו – יזום, בניה ופיתוח נדל"ן למגורים, בנייני משרדים מבני מסחר ותעשיה, נכסים מניבים, ביצוע עבודות קבלניות, התחדשות עירונית וניהול נכסי נדל"ן. החברה בונה ומשווקת דירות חדשות במבחר פרויקטים חדשים בארץ ובעולם בתכנון מתקדם, בנייה איכותית ורמת גימור גבוהה. עד כה החברה אחראית לבנייתן של אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ.

תגובות

End of content

No more pages to load