• 13 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד תושב נתיבות: הציע לנשים כסף תמורת מין - ורימה אותן

שלומי יפרח, בן 42, מנתיבות נכנס לאתרי הכרויות, הכיר נשים ורימה אותן במטרה לקיים יחסי מין. הנאשם הורשע בעבר בעבירות שבוצעו בנסיבות דומות, ריצה 24 חודשי מאסר בפועל והוטל עליו צו פיקוח - שהופר

נכנס לאתרי היכרויות ופיתה נשים (צילום הדמיה: RAWPIXEL FROM PIXABAY)

כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים הוגש היום, חמישי, על ידי עו"ד אירה ויימן קריקון מפרקליטות מחוז דרום (פלילי) לבית משפט השלום בב"ש, נגד שלומי יפרח, בן 42, מנתיבות, אשר נכנס לאתרי הכרויות, הכיר נשים ורימה אותן, הכל במטרה לקיים יחסי מין. הנאשם הורשע בעבר בעבירות שבוצעו בנסיבות דומות, ריצה 24 חודשי מאסר בפועל והוטל עליו צו פיקוח.

על פי עובדות כתב האישום, בהזדמנויות רבות, בתאריכים שונים במהלך השנים 2019-2018 נכנס הנאשם לאתרי היכרויות, יצר קשר עם המתלוננות ובמהלך ההכרות עמן, הציג את עצמו בשמות בדויים ויצר בפני המתלוננות מצגי שווא, לפיהם הוא איש עסקים עשיר אשר מוכן לשלם סכומי כסף שונים בתמורה למפגשים איתן, וזאת בכוונה לרמות. כתוצאה ממצגי השווא כאמור, המתלוננות הסכימו להיפגש עם הנאשם וקיימו עמו יחסי מין.

מכתבי האישום עולה כי הוא היה מוכן לשלם סכום של 70,000 שקלים תמורת יחסי מין או 2,500 שקלים לפגישה ללא מין. אחרי שקיים יחסי מין עם אחת המתלוננות, הוא יצא מהדירה מבלי לשלם לה. הוא הציג את עצמו בפני נשים כאיש עסקים עשיר, מה שלא התקיים במציאות.

תגובות

End of content

No more pages to load