• 15 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אסון בקייטנה: ענף עץ קרס בפארק, בן 9 נהרג

סולימן נאיף ג'בארין בן 9, מהכפר הלא מוכר אל פורעה בנגב, ישבו מתחת לעץ ב''אקשן פארק'' בלכיש, כאשר ענף עץ קרס עליו וגרם למותו. המשטרה פתחה בחקירה

צוותים בזירת האסון (צילום: דוברות זק''א)

אסון בקייטנה: סולימן נאיף ג'בארין, בן 9, נהרג ב"אקשן פארק" בלכיש, כאשר ענף עץ ניתק ונפל על קבוצת ילדים שישבו בצילו. סולימן ז''ל הוא תושב אל פורעה בנגב, הסמוך לערד ולמד בכיתה ג'. קרובי משפחתו קיבלו את בשורת האויב והגיעו לזירת האסון.

על פי עדי ראיה, הילדים ירדו מהאוטובוס, היו שמחים מאוד על הבילוי וביקשו מהם להתרכז מתחת לעץ, בצל. אחד הענפים החל להתנתק מהעץ, הילדים צעקו לסולימן לברוח, אך הוא הפסיק ונפגע. המשטרה החלה בחקירת המקרה.

וידאו: זירת האסון (צילום: דוברות איחוד הצלה)


מדוברות איחוד הצלה  מחוז דרום נמסר כי ילד כבן 10 נהרג כתוצאה מקריסת עץ בפארק לכיש שבמושב לכיש. יענקי ויינברג חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגענו למקום הילד סבל מפגיעה רב מערכתית וללא רוח חיים. חבריו סיפרו לנו כי הם הגיעו איתו לפארק במסגרת טיול של בית הספר. למרבה הצער נקבע מותו בזירת האירוע עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

צילומים: דוברות איחוד הצלה
​​​​​​​


דוב בלעדי מתנדב זק"א שטיפל במקום, אמר: "מדובר בזירה קשה, במסגרת טיול של קייטנה לפארק, ישבו קבוצת ילדים במקום מוצל במתחם הפארק מתחת לעצים ולפתע קרס עץ באורך 7 מטר על קבוצת הילדים, חלקם הספיקו לברוח חוץ מאחד הילדים בן 10 שלא הספיק לברוח, הילד ספג פגיעה קשה מאוד ונמחץ מתחת לעץ לעיני חבריו. כשהגעתי למקום ראיתי את הילד על הספסל לכוד מתחת לגזע העץ עם פגיעה קשה וללא הכרה, הצוות הרפואי נאלץ לאשר את מותו במקום. צוות מורחב של מתנדבי זק"א לכיש טיפלו בגופת הילד ובאיסוף הממצאים בזירה."

צילומים: דוברות זק''א


מד"א מסר כי בשעה 9:39 התקבל דיווח במוקד 101 במרחב לכיש, אודות  ילד שנפגע מענף עץ שנפל עליו בפארק בחבל לכיש. חובש בכיר במד"א רונן שונם והפראמדיק ישראל בן יהודה: ''כשהגענו למקום ראינו ענף עץ גדול שקרס על ספסל שעליו ישב ילד כבן 10. הילד היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, עם פגיעת ראש קשה. ביצענו בדיקות רפואיות. מצבו היה קריטי ובתוך זמן קצר קבענו את מותו".

תגובות

End of content

No more pages to load