• 02 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ניסיון חטיפה או אי-הבנה? מה רצו נוסעי טנדר מחייל שעמד לבד בתחנה?

לטענת החייל, המשרת בבסיס בדרום, רכב טויוטה לבנה עצר מולו וסימן לו להתקרב, החייל לא היסס והכניס את המחסנית לנשקו. תלונה לא הוגשה למשטרה, פוסט ב''באר שבע ביחד'', כן היה

צומת אוהלים (צילום: באר שבע ביחד)

ניסיון חטיפה או אי-הבנה? חייל פרסם ביום חמישי פוסט ב''באר שבע ביחד'', על פיו בעת שהתמין להסעה, סמוך לשעה 16:40 עצר מולו טנדר מסוג טויוטה לבנה, ואחד הנוסעים בתוכו סימן לו להתקרב.  ''שאני לא רגיל לפרוק או לשתף דברים כאלה. בטח לא בפורום כזה רחב אבל אחרי דיון פנימי עם עצמי , לבסוף החלטתי שאני מחויב להסב את תשומת לבכם, האזרחים, לחיילים כמוני, ובכלל כוחות הביטחון'', הסביר את מניעיו לפרסום.

צומת אוהלים אינה רחוקה מבאר שבע, 3 ק''מ מדרום העיר, בקרבת אוהלי קידר, עובר בקרבת אל-חרומי ומסעודין אל עזזמה וכלא אוהלי קידר. מדובר בנקודה מבודדת, בה ממוקמת תחנת אוטובוס.

''טנדר בצבע לבן מסוג 'טויטה', שנוסע בנתיב הנגדי, מתחיל לצפור לי מספר פעמים ומסמן לי לבוא אליו. בתחילה, אני מתעלם. כדי לא ליצור שיח מיותר. הרי אני מנחש שמנסים "לסחוב" אותי לאיזה שהוא כיוון. ספק ידוע ממש, ספק לא. (נהג) הטנדר מבין שאני לא מעוניין להתייחס אליו,  ומתחיל לטפס על המדרכה בניגוד לחוק (שמפרידה בין הנתיבים הנגדיים, וסיכן עצמו ואת שאר הנוסעים בכביש),  ומתחיל לעבור לנתיב שלי ומתקרב בצורה איטית וזהירה''.

''ברכב היו מספר אנשים. התחיל להרגיש לי קצת לא בנוח.. מודה'', מסביר החייל. ''בתור לוחם שנתיים וחצי כמעט,  אני שולף מאחורי המותן שלי בצורה מהירה את המחסנית היחידה שנמצאת עליי, ומכניס אותה לנשק.  זה שליד הנהג, מבין בצורה חדה, שאני לא מעוניין ב''קבלת הפנים'' שהם מארחים לי ובאים עד אליי (כ 4 מטרים).  ולפתע, מסמן בידו האחת לנהג לפנות שמאלה לכיוון השטח, ובידו השנייה מרים לי יד בסגנון "סליחה, תרגע". 
לדבריו ''הטנדר נכנס לתוך ההרים הסמוכים ומתרחק עד למצב שאני לא רואה אותו''.

עם זאת, החייל מציין בפוסט: ''יש לי לא מעט חברים מהעבודות שעבדתי בחיי בעבר,  שגרים באזור הפזורה ומסביב לה!  אני לא נוטה בחיי להכליל.  לעולם לא אפגע באדם חף מפשע בלי קשר לדת, גזע ומין''.

לטענת החייל, הפרטים בפוסט נכונים.


תגובות

End of content

No more pages to load