• 28 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

6 שנות מאסר בפועל למורשע במעשה סדום במוכר בחנות בגדים

הנאשם פנה למוכר בחנות בגדים, ביקש ממנו להביא לו לתא מכנסי גברים - ואז ביצע בו מעשה סדום. הנאשם יוכל לערער על עונשו תוך 45 יום

(צילום הדמיה: picturexv / נחלת הכלל)

שש שנות מאסר בפועל, שנתיים מאסר על נתאי ופיצוי בסך 50,000 לקורבן - זה העונש שנגזר על טאלב אבו עמרה, אשר הורשע,  לאחר ניהול הוכחות, בביצוע מעשה סדום במתלונן שהיה זר לו, בתוך תא הלבשה 3 בחנות בגדים שבה עבד המתלונן כמוכר באותה העת.

מכתב האישום, אשר הוגש באמצעות עו"ד אלכס דרנבוים, עולה כי ב-30 במרץ, 2018,  בשעות הבוקר הגיע הנאשם אל חנות הבגדים בקניון הנגב בבאר שבע, פנה למתלונן אשר עבד במקום כמוכר במחלקת בגדי הנשים בחנות, וביקש ממנו מכנסי ג'ינס לעצמו. המתלונן הסביר לנאשם כי הוא עובד במחלקת הנשים בחנות ואינו יכול לעזוב את המחלקה והפנה אותו למחלקת הגברים.הנאשם סרב והתעקש לקבל שירות מהמתלונן, תוך שהוא מרים עליו את קולו. המתלונן נבהל מהתנהגותו של הנאשם והוביל אותו לעובד אחר במחלקת הגברים בחנות. הנאשם שב ודרש לקבל שירות דווקא מהמתלונן וביקש מהמתלונן כי יביא לו לתא ההלבשה את המכנסיים שביקש, תוך שהוא מרים את קולו על המתלונן.

המתלונן, אשר חשש מפני הנאשם, איתר עבורו את המכנסיים והביאם לתא ההלבשה בו היה הנאשם.בשלב זה, בעוד המתלונן הושיט את ידו להוריד את וילון התא, אחז הנאשם בוילון, סגר אותו היטב והושיב את המתלונן על שרפרף שהיה בתא. בעודם בתא הפשיל הנאשם את מכנסיו ותחתוניו אחז בעורפו של המתלונן וביצע בו מעשה סדום, תוך שהמתלונן מנסה להתנגד למעשה. לאחר האמור הגיע הנאשם לפורקן מיני בתא ההלבשה והמתלונן ברח מהתא.

בשל המעשים המתוארים הורשע הנאשם במעשה סדום,עבירה שדינה עד 16 שנות מאסר. במהלך הדיון הובאו עדויות הן של משפחת הנאשם, שלא היה לו עבר פלילי וסייע בפרנסת משפחתו ומאז הגשת כתב האישום חווה משפחתו קשיים גדולים  והן של קורבן העבירה, שחייו נפגעו.

​​​​​​​הנאשם יוכל לערער על גזר דינו תוך 45 יום.

תגובות

End of content

No more pages to load