• 28 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שמח בקריית ההדרכה: כ-20,000 חיילים בהפנינג של ''יחד למען החייל''

ה''דודים'' וה''דודות'' של יחד למען החייל לא נחים לרגע: הבוקר הם ערכו הפנינג, לשדרג לחיילי עיר הבה''דים את החזרה לבסיס. יו''ר הסניף ציפורה חלפון והמתנדבים המסורים לא חסכו בפינוקים

ציפורה חלפון והחיילים. החיוך שלהם אומר הכל (צילום: יחד למען החייל)

כ-20.000 חיילים השתתפו הבוקר, ראשון, בהפנינג ענק בחניון קריית ההדרכה של צה"ל- עיר הבה"דים, במסגרת פעילות "שדרוג יום א'', שמקיים ארגון ''יחד למען החייל'', מיסודן של קרן לב"י והאגודה למען החייל, ביחד עם מתנדבי סניף באר שבע בראשות היו"ר ציפורה חלפון.

הפעילות חתמה את "תודה! שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל'' שנערך זו הפעם השלישית ונועד להערכת והוקרת החיילים והחיילות המשרתים בצה"ל.
 
במהלך השבוע התקיימו ימי כיף לחיילים בודדים וללוחמי החוד, מופע ענק למתגייסים, אירועים ופעילות התנדבותית לרווחת החיילים ברחבי הארץ. בין היתר, ניידות עם מתנדבים נעו וינועו בין הבסיסים השונים לחלק לחיילים פינוקים מרעננים. רשתות ובתי עסק נרתמו על מנת לספק לחיילים הטבות שונות ועוד.

המתנדבים היקרים של יחד למען החייל (צילום: יחד למען החייל)

בהפנינג המרכזי בחניון קריית ההדרכה, אליו מגיעים מדי יום ראשון אלפי חיילים בדרכם לבסיסים שונים בדרום, פגשו החיילים כ-70 מתנדבים ומתנדבות מסניף 'יחד למען החייל' בבאר שבע שקיבלו את פניהם עם ארטיקים, חטיפים ופינוקים. דיג'יי פתח את הבוקר עם מוסיקה טובה וריקודים,

במקביל, התקיימה פריסה של מאות מתנדבים בתחנות ההסעה השונות ברחבי הארץ שפינקו את החיילים באהבה רבה וצידה לדרך, בתחנת הרכבת בלהבים פגשו המתנדבים כ- 3,000 חיילים בדרכם לבסיסים ופינקו אותם בהפתעות, בתחנת ההסעה בחצור הגלילית הגיעו אלפי חיילים בדרכם לבסיסים בצפון ונהנו מפריסה מושקעת שארגנו המתנדבים.

סניף מתנדבי יחד למען החייל באר שבע מונה קרוב ל 150 מתנדבים רובם פעילים קבועים. חלקם פעילים בזמני חירום. המתנדבים בסניף תושבי ב"ש חתך גילאים מעורב מיסודי ועד הגיל השלישי.

הדודים והדודות לא חסכו בפינוקים. יום הוקרה לחיילים בעיר הבה''דים וברחבי הנגב (צילום: יחד למען החייל)​​​​​​​

יו"ר הסניף ציפורה חלפון: "מדובר בפרוייקט מטורף בכמויות ובגודל. הלב מתרחב וחוצה כל גבול לנוכח החיילים.המתנדבים של סניף באר שבע עושים עבודת קודש.זה לא דבר של מה בכך.הם עוזבים הכל ומגיעים להתנדב והכל עבור החיילים.הם המלאכים המדהימים בכל המערך הזה של יחד למען החייל. זה המעט שאנחנו יכולים להחזיר להם".

תגובות

End of content

No more pages to load