• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דימונאי איים על השרה רגב: ''עוד מעט הולכים לרצוח אותך''

המשטרה עצרה תושב דימונה, בן 54, בחשד לאיומים בוטים באמצעות הרשת החברתית. בין היתר, איחל לשרה: ''סרטן אלוהים יכניס לך לראש'' - כפי כתב. הוא נעצר ומוגש נגדו כתב אישום

השרה מירי רגב (צילום: מתוך העמוד הפייסבוק האישי)

כתב אישום נגד תושב דימונה שאיים, באמצעות רשת חברתית, על שרת התרבות והספורט מירי רגב. בין היתר, כתב לשרה: ''סרטן אלוהים יכניס לך לראש'', ''תכיני את עצמך לקבר'', ''את תהיי הרצח הפוליטי הבא'' וגם איים על השרה בעקבות תגובתה לדבריו של ירון לונדון בתכנית ''גאולה ואבן'' ב''כאן 11'' במילים: ''אם תעזי שוב לדבר על ירון לונדון''.

האיומים כלפי השרה רגב (הועלו לעמוד האישי של השרה רגב)

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל רואה בחומרה רבה כל איום כנגד עובד ציבור תוך כוונה להניאו מלבצע שליחותו הציבורית ופגיעה בערכי הדמוקרטיה. כנגד אלו תפעל המשטרה על מנת לאתרם ולהרחיקם מהמרחב הציבורי".

במשטרת ישראל נפתחה חקירה בחשד לאיומים כנגד שרת התרבות והספורט לאחר שעל פי החשד נכתבו כנגדה איומים בלשון חריפה ובוטה ברשת החברתית. ב-27 ביוני נעצר חשוד, תושב דימונה בן 54. מעצרו הוארך בבבית המשפט עד ה-30 ביוני. עם תם פעולות החקירה, צפוי היום, ראשון, כתב אישום בגין המיוחס לו אשר יוגש בבית משפט השלום בבאר שבע בידי חטיבת התביעות של משטרת ישראל.

''דף הפייסבוק שלי מהווה במה פתוחה לחלוטין - ניתן לכתוב כאן מה שרוצים, גם דברים חריפים. אבל לא איומים לרצח'', אומרת השרה רגב. ''יש קווים אדומים שברגע שהם נחצים, נדרשת תגובה מהירה ואני אכן מודה למשטרת ישראל על הטיפול המהיר באותו מאיים. לכל דבר יש גבול!''.

תגובות

End of content

No more pages to load