• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חיזוק לרשת המתנדבים שמצילה חיים בבאר שבע

חיזוק נוסף לרשת המתנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה בב''ש: ד"ר איימן אבו סריחאן. ''שנים רבות אני עוסק בתחום הרפואה, אך ראיתי את הצורך בעוד אנשים שיצאו לשטח ויצילו חיים''

ד''ר אבו סריחאן (משמאל)מקבל את ערכת ההצלה (צילום: דוברות איחוד הצלה)

השבוע הצטרף ד"ר איימן אבו סריחאן, לרשת המתנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה בעיר. סריחאן משמש כרופא במרפאות "בטרם" בדרום. צירופו כמתנדב בארגון איחוד הצלה, יוסיף רבות לשיפור מצב רפואת החירום בעיר. "אני נרגש להצטרף לארגון איחוד הצלה" אומר לנו ד"ר סריחאן "שנים רבות אני עוסק בתחום הרפואה כאן בנגב, אך ראיתי את הצורך הגדול בעוד אנשים שיצאו לשטח ויתנו מענה רפואי ראשוני ויצילו חיים של עוד אנשים. כששמעתי על רשת המתנדבים להצלת חיים של ארגון איחוד הצלה, החלטתי להצטרף כמתנדב בארגון, כדי שנוכל ביחד להציל חיי אדם במהירות". 

ד"ר סריחאן, תושב תל שבע שליד באר שבע, קורא לרופאים נוספים בנגב לבוא להתנדב באיחוד הצלה: "הזמן הוא המימד הקריטי ביותר בעת אירוע חירום. לדוגמה, בעת אירוע לבבי, אז כל דקה היא קריטית ומשנה את ההבדל בין חיים למוות. לכן אני קורא מכאן לכל חברי הרופאים ובעלי ההכשרה הרפואית, בואו והצטרפו לרשת המתנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה. יחד נשפר את זמן ההגעה לחולה או מטופל הזקוק לעזרה רפואית מיידית.

אליה יצחק טובול, ראש סניף איחוד הצלה בבאר שבע : "אני שמח על הצטרפותו של ד"ר איימן אבו סריחאן לרשת המתנדבים שלנו כאן בבאר שבע. ד"ר סריחאן יוסיף לנו כאן רבות בשיפור הרפואה הדחופה בעיר. וכן יתן לנו מניסיונו הרב בתחום הרפואה, כאן אצלינו. סניף איחוד הצלה באר שבע אחראי על מהפך בתחום רפואת החירום כאן בעיר. אנחנו עמלים לצירוף של עוד ועוד חובשים, רופאים ופרמדיקים לסניף איחוד הצלה באר שבע. כדי שנגיע ליעד של מענה רפואי לכל נזקק  בתוך 90 שניות".

תגובות

End of content

No more pages to load