• 28 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חייל מב''ש מת בנסיבות טרגיות סמוך לכרם שלום

החייל, ספורטאי מוערך, תלמיד אהוב, התגייס לפני כשלושה חודשים לחטיבה ואתמול, שלישי, מת בנסיבות טרגיות במקום בו שירת

הידיעה על מות החייל הכתה בתדהמה את חבריו (צילומים: דוברות מד''א - ארכיון, רשת חברתית)

חייל צה"ל, מבאר שבע, מת בנסיבות טרגיות סמוך למעבר כרם שלום. המקרה אירע אתמול, בשעות אחר הצהריים. צוות מגן דוד אדום הגיע לחדר בו שהה החייל וביחד עם רופאים מצה"ל, ניסו להציל את חייו. החייל נפטר תוך זמן קצר.

החייל התגייס לפני כשלושה חודשים לחטיבה ושירת במאחז כרם שלום. הוא גדל, עם משפחתו, בשכונה ותיקה בבאר שבע ונחשב לספורטאי כשרוני ומוערך. הבשורה המרה נודעה הבוקר לחבריו הרבים. המקרה נמצא בבידקה.

יו"ר מתנדבי יחד למען החייל ציפורה חלפון, מכירה היטב את המשפחה ואת החייל: "מדובר באבידה גדולה למשפחה, לצבא, לחברים ולעיר באר שבע. הוא היה ילד מוכשר. אני עוד זוכרת אותו מהימים שהיה שחקן בהפועל באר שבע בכדורסל, בן יחיד מבין שתי אחיות. משפחה מיוחדת במינה. האירוע הזה לא נתפס בשום קנה מידה אנושי. מהרגע שקיבלתי את הידיעה אני מפורקת. אין מילות נחמה להורים ולמשפחה שמאבדים ילד. סניף מתנדבי יחד למען החייל באר שבע שולח חיבוק חם להורים לאחים לחברים של נדב. שלא ידעו לעולם צער''.

חבריו הרבים ספדו לו הבוקר: ''משפחה שלי, אח שלי,  אני לא יכול לתאר איזה בוקר עובר עלי בכלל,לא יודע איך מעכלים דבר שכזה'', אמר הבוקר אחד מחבריו. ''איך זוכרים את כל הטוב שזכור לי ממך, הצחוקים איתך, לילות בלי שינה, המוטיבציה שהשראת  על כולם, השמחה שתמיד הייתה לך על הפנים, החיוך על הפנים, אני זוכר איך שהתגייסת ונתת את כל כולך , כדי להגיע למקום שרצית להגיע אליו והגעת!  חבר שלי, ללא ספק אתה תיהיה חסר בחיים של כולנו ללא ספק אני אזכור ממך רק טוב זמנים טובים שכנראה לא יחזרו!''.

החייל יובא למנוחות הערב, רביעי.

​​​​​​​יהי זכרו ברוך!תגובות

End of content

No more pages to load