• 28 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

טל אל-על: ''לא ידעתי שלחיל האוויר יש מדינה משלו''

כתבנו הפוליטי מדווח מהכנסת על התפתחות בפרשת פינוי שדה דב ומביא תגובה של סגן ראש עיריית ב''ש, טל אל על על התקדמות הקמת שדה תעופה בנגב

טל אל-על (צילום: דני בלר)

מאת : משה פריאל, כתבנו הפוליטי

בדיון הבוקר (ג'),  שנערך בוועדת הכספים בנושא פינוי שדה דב אמר שר התחבורה הטרי ח"כ בצלאל סמוטריץ: ''השדה יפונה אך יש מתווה עם אפס מחירים ומינימום סיכון שיסייע לתושבי אילת. נעביר חקיקת בזק שתאמר שמסלול קטן בטרמינל לא יפונה כרגע אבל כל הלכי התיכנון השיווק והביצוע ביחס לשטח ימשיך בדיוק כפי שהוא . ביום שבו יצטרך הטרקטור הראשון לשטח את המסלול גם הוא יפונה אנחנו מרוויחים פה מינימום 3 שנים לקידום מספר פתרונות לטובת תושבי אילת אם ראש הממשלה יאמץ זאת ניתן להעביר את החוק תוך 48 שעות צריך החלטה מהותית של ראש הממשלה"

​​​​​​​ואילו בתחילת הדיון תהה ואמר יו"ר הוועדה הזמנית ח"כ משה גפני (יהדות התורה): "לא הבנתי עד עכשייו למה לא הפקיעו את הקרקע הזו בעבר?ל מה זה קורה רק בשכונות החלשות ביותר בתל אביב? האם בעלי הקרקע חזקים מדי? דנו בסוגייה זו פה בוועדה כמה פעמים והתרענו?!"

ואילו בנגב עדיין נמשך המאבק על שדה התעופה נבטים. ברנז'ה NEWS שאל את טל אל-על,  סגן ראש עיריית באר שבע ומוביל המאבק  האם נתקע כבר מסמר הקבורה האחרון בארון שדה נבטים?:

"כל יום מנסים לתקוע וכל יום אני ואחרים מנסים לחלץ מי שמתנגד בצורה עקשנית ולא ברורה הוא חייל האוויר המשתמש בתירוץ "מסיבות בטחוניות אין אפשרות". לדעתנו זה הכל תירוץ. אין שום שיקולים ביטחוניים. השטח הוא של חיל האוויר. הוא שילם עבורו טוב לו ונוח לו כך לשמור על פרטיות, בלי שיפריעו לו ויסתובבו לו בין הרגליים  לא ידעתי שלחיל האוויר יש מדינה משלו''.

תגובות

End of content

No more pages to load