• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שימו לב! משעה 10:05: ניסוי צופרים בשכונות באר שבע

החל מהשעה 10:05, יתקיים ניסוי צופרים לפי המתכונת החדשה של פיקוד העורף, המחלקת את העיר לרובעים. איפה ומתי האזעקות ולאיזה רובע אתם משתייכים

ניסוי צופרים בבאר שבע (צילום המחשה: KFIR / נחלת הכלל)

מחר, יום רביעי, יתקיים בבאר שבע ניסוי צופרים של פיקוד העורף בו יופעלו מערכות ההתרעה בעיר, במסגרת המעבר להתרעה ממוקדת, בהתאם לפירוט הבא:

בשעה 10:05 תשמע אזעקה באזור "באר שבע צפון" הכוללת את השכונות: רמות ורמות הרכס.
בשעה 10:15 תשמע אזעקה באזור "באר שבע דרום" הכוללת את השכונות: עיר עתיקה, שכונה ט', נאות לון, פלח 5 ו-7 (נאות אילן), נווה נוי, נחל בקע נווה זאב ושכונת סיגליות.
בשעה 10:25 תשמע אזעקה באזור "באר שבע מזרח" הכולל את: אזור תעשיה מכתשים, פארק אופיר, ביג, עמק שרה וקריית יהודית.
בשעה 10:35 תשמע אזעקה באזור "באר שבע מערב" הכוללת את השכונות : א', ב', ג', ד', ה' , ו', יא', נווה מנחם (נחל עשן), כלניות ומרכז אזרחי (אזור בית המשפט, קריית הממשלה). 

במהלך הניסוי, במסגרתו תתורגל כניסה למרחבים מוגנים בכלל מוסדות החינוך והציבור בעיר תישמע אזעקה עולה ויורדת למשך 60 שניות. במקרה של אזעקת אמת תופעל התרעה נוספת באזור ויפורסמו הנחיות בתקשורת.

וידאו: חלוקת העיר לאיזורי התרעה (פיקוד העורף)
​​​​​​​

התרעה תתקבל גם ביישומון פיקוד העורף - מומלץ להוריד את יישומון פיקוד העורף ולבחור את אזורי ההתרעה הרלוונטיים אליכם. כזכור, פיקוד העורף דייק את מערכות ההתרעה על מנת לאפשר התרעה ממוקדת לאזרח שתופעל רק כשקיימת סכנה על האזור.

תושבים המעוניינים לדעת לאיזה אזור הם שייכים מוזמנים להיכנס לאתר פיקוד העורף או לקישור זה  

​​​​​​​למידע נוסף : מרכז המידע של פיקוד העורף במוקד 104 או/ו במוקד העירוני 106 או 086463777 


תגובות

End of content

No more pages to load