• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בוקר קשה בכבישי הדרום: שני הרוגים ב-3 תאונות

רוכב אופנוע נהרג בכביש הירידה מערד לשפך זוהר, בן 50 נפגע בעת רכיבה על אופניים סמוך לצאלים, בסמוך לביר הדאג' נמצאה גופת גבר ועליה סימני פגיעה

זירת התאונה הקטלנית ליד צומת זוהר (צילום: דוברות מד''א)

שני הרוגים בשלוש תאונות ברחבי הדרום:  בשעה 08:46 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על תאונת דרכים בין אופנוע לרכב בכביש 31 מירידות מערד לצומת זוהר. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום מצאו רוכב אופנוע כבן 40 עם פגיעה רב מערכתית קשה ללא סימני חיים וקבעו את מותו. 

חובש רפואת חירום במד"א שחר שפילקובסקי סיפר: "כשהגעתי למקום ראיתי את רוכב האופנוע שוכב מחוסר הכרה בסמוך לרכב כשהאופנוע מפורק לגמרי במרחק של עשרות מטרים. רופאה שחלפה במקום בסמוך לתאונה  ועצרה על מנת להעניק טיפול רפואי סיפרה לנו שהרוכב שכב מתחת לרכב והם חילצו אותו. הוא היה ללא דופק וללא נשימה וסבל מפגיעה רב  מערכתית קשה מאוד ולאחר בדיקות נאלצנו לקבוע את מותו."

זמן קצר מאוחר יותר, בשעה 08:47, התקבל דיווח על רוכב אופניים שנפצע במהלך רכיבה בנחל בשור סמוך לצאלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע כוח רפואה של צה"ל פינו במסוק צבאי לבי"ח סורוקה גבר כבן 50 במצב בינוני עם חבלת ראש. 

הבוקר נמצא צעיר ללא רוח חיים על כלי רכב שטח, סמוך ליישוב ביר הדאג'. גורמי רפואה קבעו את מותו. מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום עולה חשד לאירוע תאונתי. חקירה נמשכת בידי בוחני תאונות דרכים.

תגובות

End of content

No more pages to load