• 06 אפריל 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בעלי עסקים מב''ש נפגשו עם בכירי פייסבוק: ''מחברים מרכז לפריפריה''

בכנס שנערך הבוקר בב''ש, שמעו מאות בעלי עסקים כיצד הרשת החברתית הענקית, שהולכת להשיק גם מטבע משלה - עוזרת להם להגיע לקהלים חדשים ולשפר את המכירות

עדי סופר תאני ופלורין גדלבסקי (צילום: דוברות משרד הנגב והגליל)

הרשת החברתית פייסבוק מסייעת לכם לשפר את העסקים ולהגיע לקהלים חדשים: כנס Boost your Business של פייסבוק ישראל בשיתוף המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל והרשות לפיתוח הנגב התקיים הבוקר, רביעי, בבאר שבע.

מאות בעלי עסקים קטנים ובינוניים מהנגב בוגרי קורסי היזמות שנערכים במסגרת פעילות המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל לחיזוק בעלי עסקים קטנים ובינוניים, יזמי רשת "קליקה – מתחמי העבודה המשותפים של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, צעירים רבים ממרכזי הצעירים באזור הנגב ובעלי עסקים אשר חברים בפורטל "ביזבנגב" של הרשות לפיתוח הנגב, נפגשו עם צוותים של פייסבוק כדי לקבל כלים ופתרונות שיוכלו לתרום לקידום ולמינוף עסקיהם באמצעות הפלטפורמות של פייסבוק ואינסטגרם וגם לשמוע מעסקים אחרים שכבר עושים זאת. 

וידאו: ראיון עם מנכ''לית פייסבוק ישראל (צילום: לשכת העתונות הממשלתית)

כנס Boost your Business מתקיים על ידי פייסבוק בכל העולם עבור עסקים קטנים ובינוניים וזהו הכנס השלישי שמקיימת החברה בישראל, לאחר ההצלחה הגדולה של הכנסים הקודמים בתל אביב ובירושלים. נכון להיום ישנם כ-7 מיליון עסקים קטנים ובינוניים שמפרסמים ברחבי העולם בפייסבוק ובאינסטגרם. ל-90 מיליון עסקים קטנים ובינוניים בעולם יש עמודים פעילים בפייסבוק ול-25 מיליון יש פרופילים עסקיים באינסטגרם. יותר מ-1.6 מיליארד אנשים בפייסבוק מחוברים לעסק קטן כלשהו, כשבישראל, 78% מכלל משתמשי פייסבוק מחוברים לעסק קטן במדינה. כמו כן, מעל 103 מיליון אנשים מרחבי העולם, קשורים לעסק בישראל דרך פייסבוק.

עדי סופר תאני, מנכ"לית פייסבוק ישראל: "המפכה האינטרנטית מאפשרת לעסקים להיות פרסונליים ורלוונטיים ויחד עם זאת להגיע להמונים ולהיות הרבה יותר גדולים מהפרופורציה שלהם. פייסבוק הוקמה מתוך החזון של לחבר בין אנשים וליצור קהילות נטולות גבולות גיאוגרפיים ומטרה זאת מקבלת משנה תוקף בחיבור בין פריפריה למרכז. יותר ויותר חברות קטנות משרתות מיליוני אנשים ברחבי העולם והפלטפורמות החדשות מורידות חסמי כניסה ומטשטשות גבולות. הדמוקרטיזציה של העולם העסקי מייצרת הזדמנויות הרבה יותר שוויוניות ליזמים, קטנים וגדולים כאחד."

משתתפי הכנס בב''ש, בשיחה עם מנכ''לית פייסבוק ישראל (צילום: דוברת משרד הנגב והגליל)
​​​​​​​

במסגרת שיחה עם כתבים התייחסה עדי להשקת ליברה: "הטכנולוגיה מאפשרת לנו לייצר שירותים ומוצרים הרבה יותר זולים מבעבר ולהנגיש אותם לכמה שיותר אנשים בכל העולם. הדבר הזה נכון כשמדברים על עסקים קטנים ונכון כשמדברים על ליברה. התוכנה שתוטמע בליברה היא קוד פתוח שמעוצב כך שמפתחים ועסקים – גדולים כקטנים - יוכלו לבנות שירותים פיננסיים אמינים יותר ומוגנים יותר. זה מאוד מרגש והעובדה שבמרכז הפיתוח שלנו בישראל עובדים על הפרוייקט הזה – זה בכלל מרגש".

אריאל משעל, מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל: "המשרד פועל באופן מתמיד לחיזוק עסקים קטנים ובינוניים, למתן שיווין הזדמנויות לתושבים בפריפריה ולקידום תחום הפיתוח הכלכלי בנגב זאת, בין היתר באמצעות מתחמי העבודה המשותפים של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל "קליקה", המאפשרים לבעלי עסקים בפריפריה ליהנות מתנאי עבודה בדיוק כמו במרכז הארץ ובאמצעות קורסי היזמות של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל עם עמותת יוזמות עתיד. כנס עולמי זה, הוא צעד נוסף במתן כלים עבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים בנגב בתהליך להצמחת העסק שלהם ולקחו חלק גם בעלי עסקים חברי פורטל ביזבנגב, שמובילה הרשות לפיתוח הנגב, שהם חלק מקהילה המונה אלפי עסקים״.

תגובות

End of content

No more pages to load