• 28 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הבחירות ללשכת עורכי הדין: מה עשו המועמדים בדרום?

כ-4,000 עורכי דין במחוז הדרום בוחרים היום את נציגיהם ללשכת עורכי הדין -והמתח בשיאו

מרקוביץ' ודנוך (צילומים: יח''צ)

כ-4,000 עורכי דין במחוז דרום בוחרים היום, שלישי,  את מועמדיהם לראשות הלשכה בדרום, מאשדוד ועד אילת. הם מצביעים בארבעה פתקים. פתק אחד ליו"ר מחוז הדרום, פתק שני לוועד המחוז, פתק שלישי למועצה הארצית ופתק רביעי לראש לשכת עורכי הדין. במחוז הדרום מתמודדים חן אביטן, ליאור מרקוביץ' ואלעד דנוך.

עו"ד אלעד דנוך, המכהן כמ"מ יו"ר מחוז הדרום, ויו"ר פורום הצעירים, חתום על פעילויות רבות למען ציבור עורכי הדין בדרום וזוכה לתמיכתו של ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי.  דנוך (34), שותף במשרד עורכי הדין דנוך-ריביצקי בבאר שבע ובאשקלון, משוכנע שיהפוך את המחוז לוועד חזק, נגיש, מוביל ומכובד המגן על האינטרסים המקצועיים של כ-4,000 החברים בו, לצד תרומה משמעותית במרחב הציבורי-קהילתי, בדגש על יוזמות חברתיות. 

בארבע השנים האחרונות שימש עו"ד דנוך בתפקיד מ"מ יו"ר מחוז הדרום, יו"ר פורום הצעירים וחבר המועצה הארצית למשך שנתיים, זאת לאחר שהכניס שני מושבים מתוך שישה בוועד המחוז יחד עם סיעתו "המחוז מנצח". הוא ייסד פעילויות והשתלמויות ייחודיות לעורכי הדין, בתחומים רבים. במסגרת תפקידו דאג לראשונה להנגשה של פעילויות רבות ומגוונות.  כמו-כן, ייסד את סדרת הרצאות בתחום הפלילי בכל רחבי הדרום, במסגרתה אירח דמויות מפתח מעולם המשפט הפלילי, ביניהם עו"ד יורם שפטל, עו"ד ששי גז, עו"ד ירום הלוי ועו"ד אבי חימי. על שמו רשומות פעילויות רבות נוספות, הן במישור המקצועי והן במישור התרבותי, שתרמו לעורכי הדין והפכו אותו לדמות משמעותית ומעורבת בכל הקשור לעולם המשפט במחוז הדרום.

עו"ד דנוך שירת כלוחם בחטיבת גולני וזכה לאחרונה להבעת אמון מצד לשכת העסקים והעצמאים כאשר מונה לממונה על מחוז דרום של "להב". הוא רואה שליחות בפעילותו הציבורית בלשכת עורכי הדין. "יש לנו משנה סדורה ואנחנו יודעים היטב מה עורכי הדין בדרום צריכים. אנחנו באים נחושים ומלא אמביציה - יחד עם חברי הנבחרת שלי, נחולל שינוי משמעותי בגישת המחוז כלפי עורכי הדין בכל התחומים:  צרכנות, תעסוקה, שירות, חדשנות וזמינות", הוא מבהיר. "למרות שהצלחתי לקדם נושאים חשובים בשנים האחרונות, ברור לי יותר מתמיד כי רק עם שתי ידיים על הגה לשכת המחוז, אצליח להפוך חזון למציאות. זו הדרך היחידה להוציא לפועל תכנית עבודה רב-שנתית עם יעדים ומדדים".

הבוקר אמר: "לבחירות האלה השפעה אדירה על כל עורך דין בדרום, לכן חשוב שנקבל את המנדט והכוח לפעול עבורם, כפי שהתחייבנו, בכל המישורים. חשוב להצביע לסיעת 'המחוז מנצח', ולאלעד דנוך, וחשוב להצביע לראש הלשכה, אבי חימי. הצבעה כזו תהיה צעד משמעותי קדימה עבור כל עורך ועורכת דין, לכן חשוב לצאת, להצביע ולהשפיע, להקדיש 10 דקות, לטובת ארבע שנים מדהימות".

את הבוקר פתח עו"ד ליאור מרקוביץ יו"ר סיעת "תנופה לדרום" במטה יום הבחירות והחמ"ל תוך שהוא מתעדכן ומאחל הצלחה לצוותי העבודה לפני יציאתם לשטח. משם הוא יצא לבית המשפט, המקום שמסמל יותר מכל את המטרה העיקרית של הקמפיין שלו:  "החזרת הכבוד למקצוע". מבית המשפט הוא יצא ברכבו לעבר אשדוד ואשקלון כשבדרך הוא מתדרך, עורך שיחות אישיות עם מצביעים פוטנציאלים וממריץ את הפעילים.

סיסמת הבחירות "לא פוליטיקאי- עורך דין", אכן מאפיינת את מרקוביץ': "לאורך כל הקמפיין הדגשתי את המקצועיות שלי ואת העובדה שאין באמתחתי שטיקים, טריקים, עסקאות או קומבינות", הוא אומר. 

"החבורה שגיבשתי סביבי היא איכותית, עניינית וכזו שבאה לעבוד ולתרום. אני אופטימי ומוכן לקבל באהבה את הכרעת הבוחר, תהיה אשר תהיה, בתקווה שחבריי ואני נקבל את המנדט ואת הזכות לשרת נאמנה את ציבור עורכי הדין בדרום בארבע השנים הבאות".

תגובות

End of content

No more pages to load