• 27 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

541 מהנדסים חדשים בטקס הסיום במכללה

במעמד נשיא SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון, הפרופ' יהודה חדד, ראש עיריית באר-שבע, רוביק דנילוביץ', ומאות הורים גאים ובני משפחה, הוענקו בסוף השבוע תארים ראשונים ושניים ל-541 מהנדסות ומהנדסים

טקס הענקת תארים


השבוע התקיים טקס הענקת תארים ראשונים ושניים לבוגרי SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון בבאר שבע. 541 מהנדסים ומהנדסות חדשים קיבלו את התארים שלהם בהנדסה במחלקות השונות במכללה. יחד עם 340 הבוגרים של המכללה בקמפוס אשדוד, שקיבלו את הסמכתם בחודש שעבר, מסיימים השנה את התואר ויוצאים לשוק העבודה 881 מהנדסות ומהנדסים.

נשיא המכללה, הפרופ' יהודה חדד, סיפר כי המהנדסים בוגרי מכללת SCE מהווים כיום 15 אחוזים מכלל המהנדסים במדינת ישראל. הפרופ' חדד בירך את הבוגרות והבוגרים ואת בני משפחותיהם והפציר בהם: "אל תסתפקו בחלומות קטנים. לכו על החלומות הגדולים ביותר שתוכלו לדמיין והביאו את הבשורה שלכם לחברה הישראלית. בוגרי המכללה שלנו מבוקשים בכל מקצועות ההנדסה בתעשייה הישראלית".

פרופ' חדד הביא כדוגמה את אחד השיאים של כנס מהנדסים חברה שהתקיים באחרונה בו הציגו שתי בוגרות פיתוח חדשני ראשון מסוגו בעולם: מגלשה שמיועדת לילדים המרותקים לכסאות גלגלים. מתקן ייחודי אשר יאפשר מעתה לנכים על כסאות גלגלים בכל גיל ליהנות מגלישה בטוחה ונעימה. "חישבו על תרומתם האדירה של פיתוחים מעין אלה לחברה, לאנושות, לכולנו" אמר פרופ' חדד בהקשר לפיתוח המגלשה הנגישה. "לכך בדיוק אנו מכוונים, מחנכים ומלמדים את הסטודנטים שלנו".

ראש עיריית באר-שבע, רוביק דנילוביץ', בירך את הבוגרים וקרא להם לעוף על כנפי הדמיון שלהם וליצור עולם טוב יותר: "ההורים שלכם העניקו לכם את הערכים, המכללה העניקה לכם את הכלים המקצועיים הטובים ביותר".

תגובות

End of content

No more pages to load