• 28 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עשרות יידו אבנים על שוטרים בפשיטה לאיתור סמים

שוטרים ולוחמי מג''ב פשטו על כפר ביר הדאג' שבנגב הצפוני בחיפוש אחר סמים, המון יידה עליהם אבנים, שוטר נפצע. במקום נמצאו רכבי שטח עם לוחיות זיהוי משוכפלות

חלק מכלי הרכב שנמצאו בכפר (צילום: משטרת ישראל)

תקרית אלימה בכפר ביר הדאג': שוטרים ולוחמי מג''ב התעמתו עם מתפרעים בפעילות המשך לתפיסת הסמים הגדולה בגבול מצרים. בכפר, השוכן בנגב הצפוני בקרבת רביבים, כוח המשטרה נתקל בעשרות פורעים, אשר יידו אבנים ופצעו את אחד השוטרים. שני תושבים נפצעו אף הם במהלך העימותים.

בהמשך לסיכול הברחת הסמים בגבול ישראל מצרים שוטרי משטרת ישראל ולוחמי משמר הגבול פעלו לפנות בוקר בכפר ביר הדאג'. במהלך הפעילות נעצרו 11 חשודים ונתפסו רכבים המשמשים על פי החשד להברחות סמים מגבול מצרים.

בשבת האחרונה סיכלו שוטרי יחידת מג"ן ומסתערבי מג"ב הברחה של כ- 330 ק"ג סמים בגבול ישראל מצרים ועצרו שני חשודים. בהמשך לפעילות בסוף השבוע פשטו לפנות בוקר כוחות משטרה רבים וביניהם לוחמי מג"ב על הכפר ביר הדאג' לפעילות נוספת נגד המאבק בנגע הסמים המסוכנים בדגש לעבירות הגידול, הסחר וההפצה. 

לדברי המשטרה, עם הגעת הכוחות לכפר התקהלו עשרות חשודים שיידו אבנים לעבר הכוחות שביצעו את מעצרם של 11 חשודים, חלקם אף תקפו את השוטרים. אלימות המתפרעים הביאה לפציעת שוטר שטופל במקום ובפעילות נפצעו שני אזרחים שנזקקו אף הם לטיפול רפואי בשטח. 

השוטרים הביאו למעצרם של שני חשודים הדרושים לחקירה במשטרת ישראל, למציאת שני טרקטורונים, שני כלי שטח ורכב מסוג טויוטה טקומה עם לוחיות זיהוי משוכפלות של קיה פיקנטו. מדובר ברכבים אשר עפ"י החשד משמשים להברחות סמים ממצרים.

''משטרת ישראל תמשיך בפעילותה הנחושה וחסרת הפשרות לסיכול הברחות הסמים לישראל, מיגור עבירות הבריונות והאלימות כלפי שוטרים וזאת לשמירה על ביטחונו של האזרח הנורמטיבי'', אומרים במשטרה.

תגובות

End of content

No more pages to load