• 30 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: כך סוכלה הברחת חשיש בשווי 10 מיליוני ש'

מבריחי 335 קילוגרם חשיש נתפסו ''על חם'' בגבול הדרומי. עשרות מבריחים הגיעו מגבול מצרים, הציבו סולמות וזרקו חשיש לתוך שטח ישראל. שני חשודים נעצרו מהצד הישראלי

לא הגיע ליעדו. החשיש המצרי (צילום: דוברות המשטרה)

סוכלה הברחת סמים מגבול מצרים לישראל: כ- 335 ק"ג של חשיש וקנאביס בשווי מוערך של כ- 10 מיליון ש"ח נתפסו ושני חשודים בהברחה נעצרו אתמול בפעילות ממוקדת של יחידת מג"ן ומסתערבי משמר הגבול של משטרת ישראל.

משטרת ישראל משקיעה משאבים רבים לרבות יחידות מיוחדות לסיכול הברחות בגבול ישראל מצרים וכחלק מהמאבק בנגע הסמים המסוכנים. 

וידאו: תפיסת המבריחים (צילום: דוברות המשטרה)
​​​​​​​

כאמור הכוחות שנערכו בליל שישי(14.06.19) בגבול ישראל מצרים הבחינו בשעות הבוקר(שבת) בעשרות מבריחים מצרים שהגיעו לגדר, הציבו סולמות, טיפסו עליהם והשליכו לצידו הישראלי חבילות גדולות של מה שהתברר לאחר מכן כחומרים חשודים כסמים מסוג חשיש וקנאביס. 

בצידו הישראלי של הגבול הבחינו כוחות המשטרה במספר חשודים שהעמיסו את החבילות החשודות על גבי כלי רכב שהיו ברשותם. 

בעיצומה של ההברחה נתן מפקד הכוח את האות לכוחות המשטרה שיצאו מעמדותיהם והחלו במרדף אחר החשודים שנמלטו עם כלי הרכב. במהלך המרדף ביצעו הלוחמים חסימות עם דוקרנים וירי של אמצעים מיוחדים והצליחו להביא למעצרם של שני חשודים ולתפיסת 4 כלי רכב ובהם 15 שקים/חבילות של חומרים חשודים כסמים מסוכנים מסוג קנאביס וחשיש במשקל של כ- 335 ק"ג. 

כלי הרכב, החומרים החשודים כסמים מסוכנים ושני החשודים תושבי הפזורה שבאזור רמת חובב (40, 19) בדרום הועברו להמשך חקירת משטרת ישראל. 

תגובות

End of content

No more pages to load