• 16 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

איזו מין אקדמיה: כוכב הפורנו הגאה מישראל מגיע להרצאה בבן גוריון

יונתן אגסי, כוכב פורנו להט''בי ישראלי, עומד במרכז סרטו של תומר היימן, שזכה בפרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל י''ם. השניים יגיעו לשיחה חושפנית באוניברסיטת בן גוריון, על הצדדים הלא מוכרים של תעשיית הקולנוע

יונתן אגסי (צילום מסך מתוך הסרט)

יונתן אגסי, אחד מכוכבי הפורנו הגאה הגדולים בעולם, אשר גרר תגובות יוצאות דופן בעקבות סרטו הדוקומנטרי "יונתן אגסי הציל את חיי", מגיע  לשיחה פתוחה ואינטימית בבאר שבע יחד עם הבמאי תומר היימן. המפגש ייערך בקולנוע ''נגטיב'' ביום שלישי הבא, ה-11 ביוני, בשעה 20:00.

חודש הגאווה לא פוסח גם על הקולנוע. בשלישי הקרוב יגיע שחקן הפורנו הישראלי הגאה המפורסם להקרנת בכורה של סרטו בקולנוע נגטיב המופעל על ידי אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון. הסרט זכה בתואר הנחשק "הסרט הטוב ביותר" ובתואר הסרט בעל העריכה הטובה ביותר בפסטיבל ירושלים, ונכנס לקרביים של תעשיית הפורנו בצורה הכי נועזת שיש. 

דיקלה קציר, מנהלת קולנוע "נגטיב" של אגודת הסטודנטים: "מדובר באירוע מיוחד ומרתק, בבכורה בלעדית כאן אצלנו בדרום. הסרט עוצמתי, מוקרן באווירה אינטימית, ומספק הצצה לאורח החיים, למשברים, לתא המשפחתי ולדילמות של כוכבי פורנו בכלל ופורנו גאה בפרט".  היא מסכמת: "מי שיגיע יצא עם תובנות משמעותיות- חובה לראות".

הסרט מביא לקדמת הבמה את סיפורו של אגסי, החולק את חייו בין ברלין לישראל ובונה את תהילתו ואת הצלחתו במה שעל פני השטח הוא טאבו עולמי. בנוסף, הסרט חושף מערכת יחסים מפתיעה בין אם ובנה שמעזים לבחון מחדש את גבולות התא המשפחתי וכן אדם בודד שמחפש אהבה ומשמעות, אך נשאב בדהרה למסלול חיים הרסני. 

הסרט מוקרן כחלק מאירועי שבוע הגאווה באוניברסיטה. לדבריה של רכזת שוויון מגדרי ומניעת הטרדות מיניות באגודת הסטודנטים, ירדן דדון: "יונתן אגסי חושף בפני הקהל הסטודנטיאלי חלקים של הקהילה הגאה שטרם זכו לכזו הכרה. הסרט מרגש ועוצמתי עבור כלל המגדרים , ומהווה חלק משמעותי  ממאמצינו לקידום  זכויות להט"ב  במהלך חודש הגאווה. 

תגובות

End of content

No more pages to load