• 29 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מתנגדי הבניה בחניון הגרנד נערכים להפגנה

ביום שישי, ה-21 ביוני, החל מהשעה 12:00, תיערך הפגנת תושבים ברחבת הגרנד קניון. התושבים מזהירים מפני האסון התכנוני, שכבר אושר

הפגנה נגד בניית המגדלים, בסבב הקודם (צילום: דני בלר)

לא יושבים בשקט: התושבים בשכונות הסמוכות לגרנד קניון יוצאים להפגנה, שתיערך ביום שישי, ה-21 ביוני, החל מהשעה 12:00, ברחבת הגרנד קניון, במחאה על הכוונה לבנות מגדלי מגורים בחניית הגרנד. הבנייה כבר אושרה בוועדת התכנון, למרות התנגדויות התושבים. אם הבנייה תצא לפועל, יצטרפו כ-1,000 תושבים, מכוניותיהם, שיגורו ב-3 מגדלי 24 קומות כל אחד. 

עם בניית המגדלים, תתבטל החניה של הגרנד קניון, שבימים רגילים תפוסה עד אפס מקום. הצומת הסמוכה, טוביהו-מצדה, כבר עמוסה ובדרך טוביהו משתרכים פקקים כמעט כל שעות היום. תושבי שכונת הוילות הסמוכה חוששים מהאסון התחברותי, שימנע מהם לצאת בבוקר לעבודה. גם צמצום מקומות החניה בקניון עלול להוביל לצמצום הלקוחות.

וידאו: ככה נראים היום עומסי התנועה בחניית הגרנד קניון (צילום: צליל בר, מתוך עמוד המאבק)


יעל איזקסון, ממובילות המאבק כתבה הערב: ''סליחה באר שבע יקירתי כולם עסוקים בהישרדות בלשלם מיסים בלהיות עבדים ... עבד במחשבה ... אין זמן להרים ראש ולהביט מסביב ולהסתחרר מגובה של מגדל ענק אולי גם שתיים שלושה על חתיכת אדמה של 4 מטר בלבד....'' 

כרזת ההפגנה, שפורסמה הערב, רביעי​​​​​​​

''באר שבע יקירתי סליחה כבד לך הבניינים האלה עמוס לך את בטח חושבת על הביוב שיגלוש לך מכל העומס שמעמיסים על הזיהום על פיקוק על רעש על האימהות והאבות הילדים שלך הממהרים לעמל הבוקר ...על הילדים שצריך להביא בפקקים כל בוקר למסגרות.... סליחה בארשבע יקירתי''.

תגובות

End of content

No more pages to load