• 15 אוגוסט 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''אחד כמוך מגיע לו לחטוף כל יום מכות, חתיכת פח אשפה''

רק יממה אחרי אחרי שההסתדרות החליטה לצייד את הנהגים בתחבורה הציבורית בגז מדמיע, תקרית באוטובוס בקו 34: נוסעת טוענת שהנהג סגר את הדלת על בתה. דן ב''ש: ''לא נשקפה סכנה לנוסעת, הזהרנו את הנהג''

האוטובוס - והפוסט הנזעם בעקבות המקרה (צילום: באר שבע ביחד)

יממה בלבד אחרי שההסתדרות החליטה לצייד את הנהגים בתחבורה הציבורית בגז מדמיע, בעקבות אלימות מצד הנוסעים, הפתיל הקצר של הנוסעים וההמתנה בחום, עושים את שלהם: נוסעת מבאר שבע פרסמה פוסט בבאר שבע ביחד, על פיו  המתינה לאוטובוס בקו 34 בצומת של הביג בייחד עם הבת שלה הקטנה. לטענת הנוסעת, הנהג סגר את הדלת על בתה הקטנה ופתח בנסיעה. 

מצד שני, חברות תחבורה ציבורית מתקשות לגייס נהגים והדבר מורגש היטב בחודש הרמאדן. ''אנחנו חוששים כל הזמן שנוסע יאבד את העשתונות'', אמר הנהג, המועסק היום בחברת הסעות פרטית.

הנוסעת כתבה בפוסט: ''אנשים יורדים, מין הראוי שנחכה ולא נידחף, ואז באה לעלות, מעלה את הקטנה, היא עוד לא הספיקה להיכנס והנהג מתחיל ליסוע וסוגר את הדלתות על הגוף שלה, אם הנוסעים לא היו צורחים הוא גם לא היה פותח את הדלת.  בשיא חוצפתו הוא פותח הילדה פשוט קפצה עלי בהיסטריה מטורפת, עם צרחות איומות, והוא פשוט נוסע ואנשים צועקים לו לעצור, פשוט לא הזיז לו''. 

הנוסעת הוסיפה בפוסט מסר לנהג: ''אחד כמוך מגיע לו לחטוף כל יום מכות, חתיכת פח אשפה, אתה עוד תשמע מימני, לשתוק אני בטוח לא אשתוק''.

מדן באר שבע נמסר בתגובה: ''מבירור המקרה עולה שלא הייתה סכנה כלשהי לנוסעת אך הזהרנו את הנהג מהישנות מקרים כאלו שפוגעים ברמת השירות''.

היחסים בין חברת התחבורה המעניקה את השירות לתושבים, לבין קהל הנוסעים, מורכבים בלשון המעטה. לעיתים, יש איחורים, חלק מהקווים עמוסים לעייפה וקורה שקווים מתבטלים. מי שסופגים את זעמם של הנוסעים הם הנהגים. לרוב, מדובר באלימות מילולית, אך כבר קרה שהעניינים גלשו לאלימות פיזית. נהג לשעבר סיפר לברנז'ה NEWS, כי הוא וחבריו נתונים לקללות, תלונות ואלימות מצד הנוסעים. ''נהגים בדואים ספגו קללות על רקע דתם, ברשתות החברתיות אנשים עשו להם שיימינג, נמאס להם והם היחלטו להתפטר''.

​​​​​​​


תגובות

End of content

No more pages to load