• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אות יקיר הנגב

בכנס קהילות הנגב של כיל ומועצת רמת הנגב הוענקה אות יקיר הנגב לאהרון ידלין

לוקר ידלין ודורון (צילום: כיל)

בכנס "קהילות הנגב מובילות שינוישל חברת כיל, בשיתוף המועצה האזורית רמת הנגב, העניקו יו''ר כיל, יוחנן לוקר, וראש מועצת רמת הנגב, ערן דורון את אות יקיר הנגב בתחום חינוך וחברה לשר החינוך לשעבר, אהרון ידלין.

ידלין, תושב חצרים, חתן פרס ישראל ושר החינוך לשעבר, קיבל את האות על פועלו למען הנגב. בקבלת האות סיפר ידלין על החיים בנגב בשנים הראשונות של המדינה ועל הקשר עם בן גוריון: "מי ששלח אותי לנגב היה דוד בן גוריון. שנים לאחר מכן, לחצתי להקמת אוניברסיטה בבאר שבע ובן גוריון ביקש להקים את האוניברסיטה דרומה מבאר שבע בטענה שהיא צפונית מדי. כשאפגוש את בן גוריון, אגיד לו שהצלחנו להקים חלק מהאוניברסיטה גם במקום שאהב, בשדה בוקר. אני חושב שהכנס של כיל היום פה, במועצת רמת הנגב, הוא כנס חשוב, תורם ומקדם ואני מודה לכם על שבחרתם להעניק לי את אות יקיר הנגב".

בכנס, יוזמה של כיל במסגרת תכנית חושבים עושים, התקיים פאנל עם ראשי רשויות מהנגב בהם דנו על החיים בנגב והרצון להמשיך לפתח את איכות החיים בדרום. במהלך הכנס הציגו יזמים חברתיים מיזמים שונים למען הקהילה בנגב. לסיום בחרו באי הכנס שלושה מיזמים בהם יתמכו כיל והרשויות בשנה הקרובה.

תגובות

End of content

No more pages to load