• 13 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מהנדסים, אבל ב'סטייל'

חשבתם שהנדסה זה מתמטיקה ומספרים? רונית שקרצ'י, מרצה ב-SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון, מוכיחה שיש גם סטייל ועיצוב

רונית לפני ההרצאה קרדיט: סמי שמעון

שקרצ'י הגיעה השבוע לפאב ביאליק 26 בבאר-שבע להרצות לסטודנטים ואורחים נוספים על עיצוב הבית ו-"Home-Styling". ההרצאה התקיימה כחלק מפרויקט "מהנדסים על הבר" של SCE וחברת כיל.

השבוע הגיעו עשרות סטודנטים, בוגרים, אנשי סגל ואורחים להרצאה בפאב ביאליק 26 בשכונה ב' בבאר שבע. ההרצאה, יוזמה של אגודת הסטודנטים של SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון, הייתה של רונית שקרצ'י, מרצה במכללה בתחומי ניהול משאבי אנוש, כתיבה מדעית ומערכות מידע. שקרצ'י, העוסקת בשנים האחרונות גם בתחום עיצוב הפנים, הרצתה לסטודנטים על עיצוב הבית, כללים בסיסיים מתחום ההום-סטיילינג, ואיך להפוך את חלל הבית ליפה, מעוצב והרמוני, בתקציב דל.

ההרצאה התקיימה כחלק מפרויקט "מהנדסים על הבר" בשיתוף עם חברת כיל כחלק מהקשר של החברה עם הקהילה. במסגרת הפרויקט מרצים מהמכללה ועובדי כיל מקיימים הרצאות מול סטודנטים והקהל הרחב בשעות הערב בפאב ביאליק 26 שבשכונה ב' בבאר שבע. נושאי ההרצאות סובבים את תחום ההנדסה אך מביאים זוויות חדשות לפי תחום ההתמחות של המרצים.

"זו פעם ראשונה שקיימתי הרצאה בתחום ההנדסה בפאב" סיפרה רונית שקרצ'י. "בחרתי להעביר הרצאה בנושא "הום-סטיילינג" משום שעלתה דרישה של הסטודנטים להרצאה בתחומים אלו. עולם ההנדסה הוא עולם רחב וחלק גדול ממנו הוא נושא העיצוב, הנראות והנוחות למשתמש. נושאים אלה באים לידי ביטוי גם בתכנון החלל הפנימי של הבית שלנו. הגיעו סטודנטים הלומדים מגוון תחומים, ומכל המוסדות האקדמיים בבאר שבע ותושבי באר שבע סקרנים. נהניתי מאוד לשבת עם הסטודנטים באווירה שונה ואני בטוחה שהם לקחו חלק מהטיפים איתם הביתה".  

תגובות

End of content

No more pages to load