• 16 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: רוביק דנילוביץ' רץ בעיניים מכוסות

הוזנק מירוץ הלילה של באר שבע וראש עיריית ב''ש החליט לרוץ בעיניים מכוסות לאות הזדהות עם עמותת ''אתגרים''

רראש עיריית ב''ש במירוץ (צילום סלולרי)


וידאו: הזנקת מירוץ הלילה של באר שבע (צילום סלולרי)

השידור החי של המירוץ (צילום: ערן בר שושן)
​​​​​​​

"בזמן הריצה הערכתי יותר ויותר את חברי מעמותת 'אתגרים' שמתמודדים עם החיים ושמחים בחלקם" כך אמר הערב ראש עיריית ב"ש לאחר שרץ מכוסה עיניים עם מלווה.

במירוץ הנטלו חלק בין היתר שחקני הפועל באר שבע, עמותת "אתגרים", אלוף פיקוד דרום וחיילי הפיקוד, 100 רצים מעוטף עזה, וראש עיר אחד שרץ בעיניים מכוסות  - כל אלו ועוד 7000 איש רצו הלילה, שלישי,  במרוץ הלילה באר שבע.

 

מרוץ הלילה - Light Run איקאה באר שבע התקיים היום בפעם השביעית עם 7,000 משתתפים מבאר שבע ומרחבי הארץ. המרוץ הוזנק משדרות רגר, סמוך לבניין העירייה, שם התקיים במשך כל זמן המרוץ הפנינג ענק לכל המשפחה עם מסיבות זוהרות, הרקדות זומבה, עמדות בירה, קפה שחור ועוד.

 במרוץ התקיימו שלושה מקצים - מסלולים מדידים באורך 5 ק"מ, 10 ק"מ, ומסלול עממי באורך 2.5 ק"מ. את מקצה החמש ק"מ הזניקו סמנכ"לית שיווק ואסטרטגיה באיקאה, אפרת צור, וראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ' שאף השתתף במקצה. דנילוביץ', כאות הזדהות עם עמותת "אתגרים" לאנשים עם מוגבלויות ולקויות ראייה, רץ עם עיניים מכוסות כשמלווה אותו גלית חן, מנהלת מחלקת הספורט בחברת כיוונים.

 מרוץ הלילה, ביוזמת עיריית באר שבע, בניהולה של חברת כיוונים – החברה העירונית לתרבות הפנאי בבאר שבע, בחסות חברת איקאה ובהפקתה של חברת כפיים הינו חלק ממגמת פיתוח הספורט והאקטיב לייף סטייל בעיר באר שבע וכבר הפך למסורת מהנה בקרב תושבי העיר ואורחיה. המרוץ מתקיים כחלק מאירועי שבוע הספורט של ישראל.

תגובות

End of content

No more pages to load