• 16 יולי 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אחרי 24 שנים: דובר אוני' בן גוריון פורש מתפקידו

אמיר רוזנבליט מכהן בתפקידו משנת 1995, אליו הגיע אחרי עבודה רבת שנים בתקשורת הארצית והמקומית: ''החלטתי לסיים את תפקידי בתחושה של  סיפוק ומיצוי. היו לי שנים אינטנסיביות ומרתקות''

אמיר רוזנבליט (צילום: דני מכליס / אוני' בן גוריון)

דובר אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, אמיר רוזנבליט, הודיע בימים אלה על פרישה מוקדמת לגמלאות. רוזנבליט שימש בתפקיד כ-24 שנים לצד הנשיאים פרופ' אבישי ברוורמן, פרופ' רבקה כרמי וליווה את כניסתו לתפקיד של הנשיא הנוכחי, פרופ' דניאל חיימוביץ.

"לאחר שני תריסר שנים בשירות האוניברסיטה, החלטתי לסיים את תפקידי בתחושה של  סיפוק ומיצוי. היו לי שנים אינטנסיביות ומרתקות. פני אל אתגרים חדשים. אני מאחל לאוניברסיטת בן-גוריון בנגב המשך פריחה, שגשוג ומצוינות אקדמית ומחקרית".

נשיא האוניברסיטה, פרופ' דניאל חיימוביץ, הודה לרוזנבליט על עבודתו המסורה והביע הערכה לכישוריו המקצועיים. פרופ' חיימוביץ הדגיש את תרומתו המתמשכת של רוזנבליט למיצוב האוניברסיטה כמוסד אקדמי מצוין ולהסברת פעילותה הענפה במגוון תחומים, תוך ניהול מוצלח של משברים בתקשורת.

רוזנבליט, בעל תואר שני משולב  בהיסטוריה ותקשורת, החל את דרכו המקצועית כעיתונאי ובין השאר היה סופר עיתון ״דבר״ וג'רוזלם פוסט במשך שנים רבות. בסוף שנות השבעים הוא שימש בצוות העריכה של השבועון כל בי ובמהלך עבודתו שם, הציב סוגיות חברתיות רבות על סדר היום והיה מבין הראשונים להפנות את תשומת הלב הציבורית לקשיי הקליטה של עולי אתיופיה בבאר שבע. לאורך שנות עבודתו כעיתונאי, הוא זכה להערכה רבה מקולגות וקוראים כאחד ובעבודתו כדובר, סייע לאנשי התקשורת להאיר את העשייה הרבה באוניברסיטת בן גוריון.

מאז שנת 1995 ועד היום, משמש כדובר אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, שנים בהן שינתה האוניברסיטה את פניה בצורה דרמטית וצמחה למוסד אקדמי גדול ומוביל הזוכה לחשיפה תקשורתית ארצית ובינלאומית. 

נוסף על כך, משמש רוזנבליט כדובר מועצת העיתונות בישראל וחבר הנהלה במספר ארגונים בהם: תיאטרון באר שבע, מועדון השחמט העירוני של באר שבע, תזמורת כלי הנשיפה העירונית ובית הלוחם בבאר שבע. רוזנבליט יסיים את תפקידו לאחר שיושלם הליך בחירת דובר חדש לאוניברסיטה.


תגובות

End of content

No more pages to load