• 29 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תושבים בשכונת רמות קמו בבוקר וגילו את שמשות רכביהם מנופצות

שוב עבריינות רכוש בשכונת רמות, בה התרבו לאחרונה מקרים של פריצות, מעשי שוד ונזק לכלי רכב. תושבים קמו הבוקר, גילו את שמשות הרכב מנופצות. ''אנחנו דורשים מהעירייה והמשטרה ביטחון, ככה זה לא יכול להימשך''

אחד הרכבים שנפגע, הבוקר, שבת, בשכונת רמות (צילום: באר שבע ביחד)

שוב מקרים של פגיעה ברכוש בשכונת רמות, בה התרבו לאחרונה מקרים של פריצה, שוד ונזק לרכוש. תושבים בשכונה קמו הבוקר, שבת וגילו כי שמשות הרכבים שלהם נופצו. מדובר בנזקים המוערכים במאות שקלים, שהתיקון שלהם כרוך בהשתתפות עצמית ואבדן שעות עבודה. 

לדברי תושבים, הפגיעה בכלי רכב מתחרשת לא רק בשכונת רמות, בה גברה לאחרונה תחושה חוסר הביטחון, אלא גם בשכונה ג' הסמוכה וגם בשכונה ה'. לפעמים הגנבים לא לוקחים דבר, אלא מסתפקים בגרימת נזק בלבד. תושבים בבאר שבע דורשים מהרשויות להעניק להם תחושה של ביטחון: רק השבוע נשדד בפעם השלישית סניף הדואר במקס אמות, על ידי רעול פנים שאחד בידו רימון יד. 

​​​​​​​נזק לכלי רכב בב''ש (צילומים: באר שבע ביחד)

יש תושבים שכבר איבדו את הסבלנות וקוראים לקנוט יד קשה נגד הגנבים, ''בסגנון סעודיה'': ''צריך לשנות את החוק.הריי אנחנו יודעים מאיזה מיגזר מגיעים הגנבים השפלים הללו. צריך על פי חוק עונש בשפה שהם מבינים: לכרות היד ואז תהיה הרתעה במאה אחוז . כן זה עובד בסעודיה .ומתאים לסוג האוכלוסיה שבמחוזותינו'', קורא יעקב פנחס מבאר שבע.

אחרים קוראים לרשת את באר שבע במצלמות, מה שיגרום לאובדן הפרטיות של התושבים, אבל למעקב אחרי גנבים פוטנציאליים.


תגובות

End of content

No more pages to load