• 29 ספטמבר 2020

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

התעללות נוראית: נטשו חמורים מסומנים בצלבי קרס

שני חמורים צעירים נמצאו הבוקר ליד שכונת רמות החדשה, על גופו של אחד מהם היה מצויר צלב קרס. הערכה: הם ברחו ממתעללים בבעלי חיים מכפר שכן

אין גבול לרוע: חמור ועל גופו מצוייר צלב קרס (צילום: אופיר רוזנפלד / באר שבע ביחד)

שני חמורים, שככל הנראה ברחו ממתעללים, נמצאו הבוקר בשכונת רמות. השכנים נדהמו לראות כי על גופו של אחד מהם היה מצוייר צלב קרס. ''ישנם חמורים שמסתובבים בשכונת רמות החדשה וככל הנראה הם לא ברחו מנגב Zoo!'', כתב אופיר רוזנפלד, שנתקל בשני החמורים המסכנים. ''מה שמרתיח יותר שהם ברחו ממקום אחר עם מסר של שנאה ואנטישמיות ישראל 2019''. החמורים ננטשו ללא מים ועל גופם ניכרים סימני התעללות. בעלי החמורים ככל הנראה נמנים עם מעריצי הצורר אדולף היטלר. החמורים הסתובבו ליד בית ספר הרצוג. עדי ראיה מספרים, כי ניידת משטרה הגיעה למקום ועזבה כעבור מספר דקות.


שני החמורים הנטושים בשכונת רמות החדשה (צילום: אופיר רוזנפלד / באר שבע ביחד)

בעיית בעלי החיים המשוטטים בכבישי הנגב, בהם גמלים, פרות, חמורים וסוסים, מוכרת מזה שנים. לא מעט תאונות, בהן תאונות קטלניות, נגרמו בשל התנגשות בבעליי חיים. למרות פעילויות האכיפה נשות מעת לעת, בשבטי הבדואים באיזור ממשיכים במנהג מסכן החיים. חלקם מביאים את העדרים לרעות בגינות הציבוריות בבאר שבע וגורמים נזקים לריאות הירוקות בעיר. קורה שבעלי חיים בורחים ובסופו של דבר נמצאים משוטטים בתוך העיר באר שבע. 

שכנים העבירו קריאה לגורמים העירוניים, לטפל בשני החמורים ולהעביר אותם למקום בו יהיו להם צל, מזון ומים.

תגובות

End of content

No more pages to load